Хмельницький університет управління та права тепер має нову назву

Хмельницький університет управління та права тепер має нову назву
  • Рішення про зміну прийняла обласна рада.

  • Навчальний заклад назвали на честь голови Конституційного Суду, який народився на Хмельниччині.

Хмельницька обласна рада перейменувала Хмельницький університет управління та права. Таке рішення депутати прийняли на черговій сесії вчора, 21 березня. Тепер навчальний заклад матиме назву «Хмельницький університет управління та права імені Леоніда Юзькова».

Леонід Юзьков — український вчений-правознавець, доктор юридичних наук, перший голова Конституційного Суду України. Він народився у Полонському районі на Хмельниччині.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
12:18 Хмельницький отримав нагороду від Асоціації міст України 10:53 На Хмельниччині 16-річний хлопець на мотоблоці злетів у кювет: постраждала жінка 10:21 У Хмельницькому проведуть Перший фестиваль ветеранських театрів: що у програмі 10:00 Ціни на пальне у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) Від читача 13:07 Жахлива ніч для столиці: росіяни вдарили ракетами та безпілотниками по всіх районах Києва 09:30 На вулиці Північній у Хмельницькому спіймали нетверезого водія 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 26 травня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 21:01 Якою буде погода на Хмельниччині 26 травня: прогноз синоптиків 20:01 Захисника з Хмельниччини посмертно нагородили Хрестом Сил спеціальних операцій 19:36 Три роки ув’язнення за ухилення від мобілізації: у Хмельницькому винесли вирок чоловіку 18:38 «Внука так і не побачив»: у Хмельницькому попрощались з воїном Ігорем Севастьяновим 18:14 На Хмельниччині архімандрита УПЦ забрали до ТЦК після богослужіння, — єпархія 17:35 Поліцію Хмельниччини очолив Іван Іщенко: кар'єрний шлях та медійні скандали 17:04 У Хмельницькому СІЗО діяла схема поборів з ув’язнених: затримали пʼятьох “смотрящих” 16:18 Викинув той-тер’єра з сьомого поверху: як покарали жителя Хмельниччини 15:46 Стан погіршився: триває збір на лікування 16-річного Святослава з Волочиська photo_camera 15:35 Східний Бар’єр: як працює системна підтримка, що реально змінює ситуацію на фронті (соціальна реклама) 15:02 У Хмельницькому на п’ять днів ускладнять рух транспортуна по вулиці Мазепи 14:14 У Хмельницькому затримали власника готельного комплексу: обіцяв переведення в тил 13:15 У Шепетівці перевірили укриття: частина об’єктів виявилася недоступною
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up