Професія веб-дизайнера: як опанувати та чого не варто боятись

Професія веб-дизайнера: як опанувати та чого не варто боятись
  • Епоха цифрових технологій принесла за собою силу-силенну нових професій. SMM-менеджер, спеціаліст з IT-технологій, верстальник та інші. 

  • Однією із найкреативніших та найзатребуваніших вважається професія веб-дизайнера. 

  • Вже кілька років вона займає почесне місце в “топ-5” на ярмарку затребуваних вакансій. 

Мало хто знає, що процесом створення сайту займається далеко не одна людина, а як мінімум 3. Свої внески до цієї справи докладають верстальники, програмісти, і, звісно ж, веб-дизайнери. Хто це такі?

Веб-дизайнер - людина, котра створює візуальну картинку сайту. Кольори, зображення, іконки - всі ці речі дизайнер повинен підібрати так, аби користувач інтернету залишився  на платформі, щоб купити товар, записатись на курс чи прочитати статтю. 

Згідно із дослідженням, проведеним Google у 2012 році, користувачі інтернету складають своє враження про сайт за 50 мілісекунд. Саме за цей час і відповідає веб-дизайнер. Він повинен “схопити клієнта на гачок”. Детальніше про цю професію журналісти vsim.ua дізналися із вуст веб-дизайнера.

Відео дня

 

“Це чудовий спосіб гарно підзаробити”

 

Веб-дизайнер Олександра розповідає, що перш ніж стати фахівцем у теперішній професії, вчилась на перекладача і працювала репетитором. 

 

Чого не варто боятися

 

Однак і досі в людей виникають певні стереотипи щодо цієї професії. Серед них веб-дизайнер виділяє: 

Цей стереотип спадає на думку першим, адже слово “дизайнер” асоціюється у нас із чимось творчим. Ні, навики малювання веб-дизайнеру абсолютно не потрібні. Задача цієї професії - створити композицію із уже готових малюнків та фото, вдало підібрати шрифти та кольорову гаму.

  • Потрібно знати ази програмування

І  цей стереотип фахівець розвіює. Для того, щоб заробляти на веб-дизайні, не вимагається жодних програмістських знань. Те, що повинен зробити програміст для сайту, він і зробить. 

Про професії 21 століття кажуть “Їм неможливо навчити, їм лише вчаться”. Так, існує чимало курсів від професіоналів, прайси на які починаються від 1 до 20 тисяч гривень. Проте, у наш час існує купа безкоштовних онлайн-курсів та майстер-класів. Так, якщо підете “безкоштовною” стежиною, вам доведеться знаходити відповіді на свої питання самотужки. Але і без певного сертифікату та курсів можна стати професіоналом та знайти свого клієнта. 

 

На питання “Чи бачиш ти перспективи на найближчі 5 років?” Олександра усміхається і відповідає:

 

Тож, розумітись на програмуванні чи вміти малювати - абсолютно не обов’язкові речі для веб-дизайну. Професія, що зараз навіть ще не на піку своєї затребуваності, кожної секунди розвивається, задаючи нові тренди для віртуального світу. Для освоєння цьому ремеслу є лише одна рушійна сила - бажання.

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (4)
  • Олег Сазонов

    Узнайте здесь https://teamlabs.in.ua/sozdanie-sajtov-krivoj-rog цены на создание сайта. Поскольку к созданию у них индивидуальный подход, можно обсудить все детали заранее и договориться о стоимости, которая будет соответствовать вашим потребностям и бюджету. Команда профессионалов предложит оптимальные решения для вашего проекта, учитывая все особенности и пожелания.

  • Алина Соболева
    А какие цены на разработку сайтов?
  • Анонім
    Це як укладчик плитки, тільки  на комп'ютері. Некваліфікована і важка праця. Роби Веб магазин трусів п'ять ночей підряд. Дуже романтично.
    Oleksandra Liubyts'ka reply Анонім
    є ж компанії, які працюють з більшими і цікавішими проектами, ніж магазин трусів навіть у Хмельницькому)) Можна наприклад робити сайт і мобільні додатки для логістичних компаній. Хоча не виключення, що починати прийдеться з магазину трусів, щоб отримати досвід.

keyboard_arrow_up