Що зміниться у вступній кампанії 2021 – МОН

Що зміниться у вступній кампанії 2021 – МОН
Фото ілюстративне
  • Вступну кампанію в Україні запланували на липень.
  • У Міністерстві розповіли, що зміниться для абітурієнтів.

У Міністерстві освіти і науки переглянули умови вступної кампанії. Відомо, що реєстрація електронних кабінетів абітурієнтів, які планують вступати на перший курс для здобуття ступеня молодшого бакалавра, бакалавра або медичного магістра, стартує 1 липня. Про це пише Освіта.ua.

Прийом документів та заяв від вступників розпочнеться 14 липня.

Рейтингові списки всіх, хто вступатиме до вишів на основі результатів ЗНО обіцяють озвучити не пізніше 28 липня.

За словами виконуючого обов'язки міністра освіти Сергія Шкарлета, майже всі вступники зможуть подавати заяви на вступ в електронному вигляді. Для реєстрації свого кабінету потрібно мати хоча б один сертифікат ЗНО та документ про повну загальну середню освіту, виготовлений в Україні з використанням фотополімерних технологій.

Також У МОН планують зробити подання документів на зарахування дистанційно - через електронний кабінет вступника з використанням електронного підпису.

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:01 Потеплішає: прогноз на 17 грудня для Хмельниччини 20:29 Підтвердилася загибель двох воїнів з Хмельниччини, які вважалися зниклими безвісти 19:49 Де не буде світла у Хмельницькому 17 грудня (АДРЕСИ) 19:12 Пʼяним вночі катав школярок та злетів у кювет: як покарали водія на Хмельниччині Від читача 16:54 Як шахраї обманюють, пропонуючи роботу. Як діють зловмисники. 18:26 У Хмельницькому попрощалися із захисником Володимиром Тарасюком 17:45 Декларація з помилками на 38,9 мільйона: як НАЗК перевіряло депутата з Хмельницького 17:29 Газовики спростували появу «четвертої платіжки». Що насправді отримали хмельничани 16:52 СБУ знайшла пістолет, з якого вбили Парубія: кілера затримували на Хмельниччині 16:11 Хмельничанин погрожував підірвати прикордонний підрозділ на Закарпатті: чим все закінчилось 15:30 Педагоги і науковці Хмельниччини отримали премію імені Миколи Дарманського (ІМЕНА, ФОТО) 14:48 На Хмельниччині звели карʼєр на землях громади: судитимуть ексочільника Геокадастру 14:01 Які ціни на фрукти у Хмельницькому і звідки їх привозять 13:15 Холод надворі - тепло вдома: актуальні рішення цієї зими 13:03 У Хмельницькому проведуть різдвяний ярмарок: коли і де 12:12 У громадах Хмельниччини попрощаються з військовими — Олександром Бєлогуровим та Денисом Роздобутьком 11:26 Хмельницька АЕС шукає працівників: повний список вакансій 10:30 Помер колишній голова Хмельницької облдержадміністрації Віктор Коцемир 09:52 Хмельничан просять допомогти у розшуку злочинця 09:16 Прорвало водопровід: на Виставці сьогодні не буде води (АДРЕСИ)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up