У Хмельницькому відкрили перше в області модельне укриття (ФОТО)

У Хмельницькому відкрили перше в області модельне укриття (ФОТО)
Світлини зі сторінки Хмельницької ОВА
  • В Україні таких наразі тільки три: у Хмельницькому, Києві та Чернігові.
  • Читайте про особливість сховище.

У Хмельницькому палаці творчості дітей та юнацтва відкрили перше в області модельне укриття.

Як акцентують у  Хмельницькій обласній військовій адміністрації, вдбулося це в рамках програми «Безпечна Школа», що реалізує МБО «Фонд Східна Європа» у партнерстві з Міністерством освіти та науки України, Державною службою з надзвичайних ситуацій та Міністерством внутрішніх справ.

Суть укриття полягає в тому, щоб здобувачі знань під час повітряної небезпеки могли перебувати у безпечних умовах та продовжувати навчальний процес, подібно тому, як це відбувається у звичайних навчальних класах та аудиторіях.

Відповідно до вимог ДСНС, такі модельні укриття оснащені всім необхідним для збереження життя й комфорту учнів. У ньому є меблі для сидіння, кулери, фільтри для води та забезпечення доступу до питної води, система вентиляції повітря, проектор або телевізор, якісне освітлення та аварійні світильники, інтернет, автономне тепло та енергопостачання, аптечки, засоби протипожежного захисту та матеріали для занять, ігор з дітьми, тощо.

Як наголосив міський голова Хмельницького Олександр Симчишин, модельне укриття розраховане на 800 осіб.

До слова, із 28 облаштованих укриттів у закладах освіти 6 міст України, тільки три – модельні. І одне з них - у Хмельницькому.

Додамо, що за словами заступника начальника ОВА Володимира Юр’єва, в області вдалося відремонтувати більше тисячі укриттів, тому у понад 80% навчальних закладів Хмельниччини відбувається повноцінний, офлайновий навчальний процес.

Читайте також:

 

 

 

 

 

Коментарі (56)
  • Pavel Kondrashov

    Поки дістанешся бомбосховища і війна закіечиться. Як завжди через ... .
  • Алла Боднарчук

    А автор петиції подумав скільки людей залишаться без роботи?? І усіх є сім'ї, яких потрібно забезпечувати у такай складний час. Більш тупої петиції я ще не читала.
  • Оксана Оксана

    Оце новина ,а до цього ніхто нічого не робив роками (((
  • Анастасия Дмитриева

    Та взагалі без палива написали...і місто і все остальне

10:53 Вдарив в обличчя та втік: на Грушевського хмельничанин пограбував перехожого 10:23 У Хмельницькій області затримали росіянина, який перебував у міжнародному розшуку 09:55 З початку війни на Хмельниччині демонтували 47 радянських об’єктів 09:07 Екс лісівника зі Славути нагородили медаллю “За оборону України” Від читача 09:33 Хмельницькі нацгвардійці відзначили 30-ту річницю з дня створення військової частини 08:27 НМТ-2023: коли розпочнуться основна та додаткова сесії 21:45 На Шепетівщині збирають скло та пластик. Виручені кошти спрямовують на ЗСУ 20:35 Знущалися над дівчатами: оголосили підозру третьому організатору «блогерських вечірок» у Києві 19:57 Хмельниччина в скорботі: на війні загинули троє воїнів 19:29 На 29 маршрут виїдуть великогабаритні автобуси 18:52 У заповіднику на Кам’янеччині незаконно видобували пісок 18:17 На хмельницькі лазні виділять мільйон гривень. Що зроблять? 17:28 Ексміліціонер з Кам’янця організував прокремлівську ботоферму 17:07 Кубок України з футзалу: хмельницький "Сокіл" переміг киян 16:45 Військові кухарі з Хмельниччини вчили італійців варити солдатський борщ 16:12 Сесія Хмельницької облради. Основні рішення photo_camera 15:19 Тривожні кнопки у Хмельницькому та області: де є і як працюють (КАРТА) 14:50 Центр психологічної підтримки «Разом з тобою» відкрили у Хмельницькому 14:23 Залізничний переїзд у Гречанах перекриють на три дні 13:30 У Хмельницькому травмувалася пасажирка маршрутки: деталі
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up