У школах детальніше вивчатимуть історію Голодомору

У школах детальніше вивчатимуть історію Голодомору
  • МОН планує більш широке вивчення Голодомору в школах. 
  • Головна мета - більше дізнатися про геноцид української нації у 1932-1933 рр. 

Міністерство освіти і науки та Національний музей «Меморіал жертв Голодомору» підписали меморандум. Планується популяризація та впровадження в освітній процес шкіл широкого вивчення історії Голодомору 1932-1933 років. Про це повідомили у прес-службі відомства.

Документ передбачає декілька напрямів співпраці. Наприклад, спільну участь у створенні науково-методичної бази для освітнього процесу середньої та вищої школи, співпрацю у напрямку залучення напрацювань Музею для використання всіма школами в освітньо-виховному процесі.

Також сторони домовились про партнерство у сфері підвищення предметної компетентності адміністрацій шкіл з метою інформування їх про важливість і необхідність вивчення історії Голодомору в школі та дослідження цієї теми на регіональному рівні в позашкільний час.

За словами директора Національного музею Олесі Стасюк, зараз надзвичайно важливим є налагодження позитивної партнерської співпраці зі школами.

- Ми спостерігаємо, що вчителі певною мірою бояться говорити на цю тему, вважають її надто травмуючою, хоча, безумовно, все залежить від підходів. Наш музей теж здається надто страшним місцем, хоча більшість жодного разу там не була. Ми маємо налагодити довіру та партнерство, щоб почати чесно та відкрито говорити на таку складну тему, – розповіла Олеся Стасюк.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
20:30 Графік погодинних відключень світла у Хмельницькому та області на 14 лютого 20:07 У Хмельницькому кращим комунальникам призначили премії по 25 тисяч гривень 19:09 Хмельниччину накриє негода: прогноз погоди на вихідні 18:08 На щиті повертаються четверо військових з Хмельниччини: Гонта Василь, Зінатулін Рустам, Лісовий Валентин і Марков Ігор Від читача 08:19 Що необхідно знати про ВАДИ СЕРЦЯ 17:17 У Хмельницькому нетверезий водій намагався відкупитися від патрульних 16:43 У Хмельницькому крига знищила дах волонтерського пункту: як допомогти photo_camera 16:12 25,7 мільйона на ремонт та «інші роботи»: як планують оновити хмельницький Будинок Рад 15:14 У Хмельницькому попрощаються з двома загиблими військовими: Федором Мартинюком та Віктором Нідерманом 14:30 Розшукали маршрутника, який порушив ПДР на перехресті Зарічанська — Старокостянтинівське шосе (ВІДЕО) 13:46 На Хмельниччині оголосили штормове попередження: очікують сніг і морози до -15° 13:03 Воїнів з Хмельницького району відзначили нагородами посмертно (ІМЕНА) 12:14 Вантажівка зіткнулася з двома автівками у Хмельницькому районі. Є постраждалий 11:30 У колонії на Хмельниччині знайшли мертвим засудженого за вбивство чотирьох людей 10:51 На Хмельниччині 20-річний водій «BMW» збив 82-річного пішохода: пенсіонер в лікарні 10:13 Смертельна ДТП у Хмельницькому районі: на «зебрі» збили жінку
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up