Вакциновані 91%. Відсторонених освітян поступово повертають до роботи

Вакциновані 91%. Відсторонених освітян поступово повертають до роботи
Фото - 24 канал
 • У МОН заявили, що вакцинальна кампанія серед вчителів йде до завершення.

Для працівників освіти вакцинація від Covid є обов’язковою умовою для роботи. Нагадаємо, з  8 листопада вчителів почали відсторонювати через відсутність щеплення. Наразі освітяни мають один з найвищих показників вакцинації. Станом на сьогодні, 13 грудня, однією дозою щеплено понад 97% педагогів. Дві дози щеплення отримали 594 тисячі працівників шкіл або 91%. Про це заявив міністр освіти Сергій Шкарлет, передає Освіта.ua.
 
За його словами,  освітяни наразі показують стабільний приріст кількості щеплених у межах одного відсотка на добу. Майже 100% порогу вакцинації серед працівників шкіл мають Дніпропетровська, Сумська, Донецька, Харківська та Черкаська області. 

Як додають у Міносвіти, поки через  відсутність 100% вакцинації освітян у «червоній» зоні працювати дистанційно продовжують 56 шкіл. Наразі зменшується і кількість відсторонених працівників. За минулий тиждень до роботи повернулись 120 вчителів. 

 

Відео дня

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (4)
 • Alex Domanskyi

  Иногда надо принуждать. Во многих странах слишком долго мусолили тему и возникло много недоверия и антиваксеров.  Иногда надо действовать недемократично, потому что всё в итоге пришло всё-равно к принуждению, но потеряно время и много жизней.

  Читач33 reply Alex Domanskyi

  А давайте вы принудительно пройдете процедуру вазэктомии..ну а что...и лишних жизней не будет и переживать вам не нужно будет

  oleg rybachok reply Alex Domanskyi

  Вас також не мішало би в Скарженці насильно завести. То для вашого блага, а то не дай Бог наробите десь біди
 • Юрій Гудок

  Нафіг гнати в шию

keyboard_arrow_up