Яким буде навчання хмельницьких школярів після канікул: думки батьків, вчителів і влади

Яким буде навчання хмельницьких школярів після канікул: думки батьків, вчителів і влади
  • Осінні канікули хмельницьких школярів тривають до 1 листопада. 
  • Згодом можуть перейти на змішану або дистанційну форму навчання. 
  • Що про це кажуть вчителі, батьки та місцева влада?

Навчання українських школярів в умовах пандемії набуло нових форм. Навесні граніт науки гризли вдома. Вчителі надсилали завдання у Viber й проводили уроки за допомогою відеозв’язку. Хтось з освітян підходив до такого формату творчо. Наприклад, історик з Хмельницького провів низку уроків під назвою “Вечірні історії вуйка Тараса”. Детальніше про це ми вже розповідали раніше.  

Із початком навчального року знову переходити на дистанційне навчання довелося не всім. Здобувати освіту вдома відправлялися ті класи, де виявляли хворих на COVID-19. Таким чином, закінчили першу чверть. Школярі пішли на осінні канікули, що цього року тривають довше, ніж зазвичай. Такі зміни рекомендувала внести державна комісія ТЕБ і НС.

Отож, канікули хмельницьких учнів триватимуть до 1 листопада. Тим часом, у МОН України вже заговорили про подальшу форму навчання. Виконуючий обов’язки Міністра освіти і науки Сергій Шкарлет повідомив, що навчання молодших класів забезпечать в очному форматі. У який спосіб будуть отримувати знання учні 5-11 класів, буде залежати від епідемічного рівня: у змішаній або дистанційній формі.

Авторизуйтесь і читайте 5 статей безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "vsim.ua". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Ми віримо в те, що незалежна журналістика, як і всяка праця, заслуговує на справедливу оплату. Підпишіться на один з трьох преміум-пакетів та читайте всі найкращі статті. А пять статей щомісяця ви зможете прочитати безкоштовно після авторизації.

redactor
Максим Фарина,
Головний редактор vsim.ua
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up