14 питань про Хмельницький до чат-бота зі штучним інтелектом

14 питань про Хмельницький до чат-бота зі штучним інтелектом
 • ChatGPT вважають найпрофесійнішим чат-ботом зі штучним інтелектом.
 • Він уже доступний в Україні.
 • Поставили йому 14 питань про Хмельницький.
 • Що він розповідає про недоліки міста та які поради дає на майбутнє?
 • Дізнавайтеся в цьому матеріалі.

- Нарешті нам вдалося виправити несправедливість. Україну вилучили зі списку країн, у яких заблоковано ChatGPT. Програма не працюватиме лише на тимчасово окупованих росією територіях. Щоб вороги не використовували її для антиукраїнської пропаганди. Адже ChatGPT добре володіє українською, на відміну від росіян, - пише на своєму Телеграм-каналі очільник Мінцифри Михайло Федоров. 

ChatGPT - це чат-бот зі штучним інтелектом, розроблений дослідницькою лабораторією, що вивчає штучний інтелект. Серед її співвласників Ілон Маск.

Чат-бот може генерувати тексти на задані теми й відповідати на питання зрозумілою мовою. Його вважають найпрофесійнішим чат-ботом. ChatGPT представили наприкінці листопада 2022 року. Вже у січні цього року ним скористалися 100 мільйонів активних користувачів. 

Відео дня

Водночас чат-бот зі штучним інтелектом може надавати неправдиву інформацію. “Попри те, що ми вживаємо заходів безпеки, система може час від часу генерувати неправильну або оманливу інформацію та створювати образливий або упереджений вміст”, - додають в GPT.

Що ChatGPT знає про Хмельницький та які поради дає на майбутнє? Поставили йому 14 запитань про місто. Відповіді дізнавайтеся в цьому матеріалі. Зауважимо, що деякі з них не відповідають дійсності. 

Опиши місто Хмельницький одним реченням.

Яка найкрасивіша вулиця у Хмельницькому?

- У Хмельницькому є кілька дуже красивих вулиць, і вибір найкрасивішої може бути досить суб'єктивним. Однак, багато людей вважають, що однією з найкрасивіших вулиць у Хмельницькому є вулиця Соборна, яка проходить вздовж історичного центру міста. Вона має багато історичних будівель, які були відновлені та відреставровані в останні роки, що створює неповторну атмосферу. Крім того, вулиця Соборна має багато кафе, ресторанів та магазинів, що робить її популярним місцем для прогулянок та шопінгу.

Які мінуси має місто Хмельницький?

Як і будь-яке місто, Хмельницький має свої недоліки. Ось деякі з них:

 1. Проблеми з транспортним сполученням: у місті не дуже розвинена мережа громадського транспорту, що може створювати деякі незручності для мешканців.

 2. Невисока зарплата: у порівнянні з іншими містами України, зарплати у Хмельницькому не є дуже високими, що може впливати на рівень життя мешканців.

 3. Незадовільний стан деяких вулиць та будівель: у місті є деякі вулиці та будівлі, які потребують ремонту та оновлення.

 4. Екологічна ситуація: на жаль, у місті Хмельницький є проблеми з екологією, зокрема забруднення повітря та водойм.

 5. Брак розваг: в порівнянні з більшими містами, Хмельницький може здатися досить спокійним і не мати достатньо великої кількості розважальних закладів та подій.

 6. Проблеми з паркуванням: у деяких районах міста можуть бути проблеми зі знаходженням місць для паркування.

Ці недоліки не знижують значущості та краси Хмельницького як міста, але варто мати на увазі при прийнятті рішення про переїзд або відвідування міста.

Що показати в Хмельницькому туристам?

- У Хмельницькому є багато цікавих місць, які можна показати туристам. Ось кілька рекомендацій:

 1. Хмельницька фортеця - величезна фортеця зі стінами довжиною понад 2 км, яка була побудована в 16-17 столітті.

 2. Парк "Стара Фортеця" - парк поблизу фортеці, який пропонує прекрасний краєвид на місто.

 4. Палац Потоцьких - історичний палац у центрі міста, який було побудовано в 18 столітті.

 5. Хмельницький обласний художній музей - музей зі значною колекцією українського та зарубіжного мистецтва.

 6. Пам'ятник Тарасу Шевченку - величезна статуя Тараса Шевченка в центрі міста.

 7. Музей історії Хмельницького - музей, який присвячений історії міста.

 8. Музей мистецтв ім. Каменяра - музей зі збіркою картин, скульптур та інших творів мистецтва.

 9. Площа Незалежності - центральна площа міста з багатьма кафе, ресторанами та магазинами.

 10. Кафе та ресторани міста - Хмельницький має багато гарних кафе та ресторанів, які пропонують смачну українську та європейську кухню.

Яка найкрасивіша будівля у Хмельницькому?

- У Хмельницькому є декілька цікавих та красивих будівель, серед яких можна виділити Кам'янецьку вежу - залишок фортеці XV століття, яка розташована у центрі міста на площі Соборній. Ця вежа має висоту понад 30 метрів і є однією з головних визначних пам'яток міста. Вона виглядає особливо ввечері, коли підсвічується. 

Хто може бути наступним міським головою Хмельницького після Олександра Симчишина?

- На жаль, я, як штучний інтелект, не можу передбачити майбутніх політичних подій та результатів виборів у Хмельницькому. Проте, згідно з українським законодавством, міського голову обирають громадяни на виборах, які проводяться що чотири роки. Тому наступний міський голова буде обраний на виборах після закінчення терміну повноважень поточного міського голови.

Що ти порадиш для розвитку Хмельницького на майбутнє?

- Як штучний інтелект, я можу запропонувати кілька можливих порад для розвитку міста Хмельницький на майбутнє:

 1. Розвиток інфраструктури: покращення стану доріг, забезпечення стабільної роботи громадського транспорту, розвиток мережі велосипедних доріжок та парковок.

 2. Підтримка малого та середнього бізнесу: створення сприятливих умов для розвитку малого та середнього бізнесу, зокрема, шляхом надання фінансової підтримки та розвитку бізнес-інкубаторів.

 3. Розвиток туризму: просування туристичного потенціалу міста, покращення стану інфраструктури для туризму, відновлення та збереження культурно-історичних пам'яток.

 4. Підтримка освіти та науки: збільшення інвестицій в освіту, розвиток наукових центрів, створення умов для залучення талановитих науковців та студентів до міста.

 5. Створення сприятливого середовища для життя: забезпечення доступності медичних та соціальних послуг, забезпечення належного рівня безпеки та комфорту у місті.

Ці поради можуть допомогти покращити життя громади та забезпечити стійкий розвиток міста Хмельницький на майбутнє.

Який найзручніший для життя мікрорайон у Хмельницькому?

- У Хмельницькому є декілька мікрорайонів, які можна вважати комфортними для проживання. Однак, кожен має свої переваги та недоліки, і вибір залежить від багатьох факторів, таких як бюджет, розташування, зручність транспортного сполучення та інше.

Що ти знаєш про Хмельницький речовий ринок?

- Хмельницький речовий ринок - це великий оптовий ринок, де торгуються будівельні та меблеві матеріали, сантехніка, електротовари, деревина, металопрокат та інші речовини.

Ринок має декілька секторів з окремими павільйонами та складами, де можна знайти різноманітні товари за оптовими цінами. Тут можна знайти будівельні матеріали від провідних виробників, такі як цегла, шифер, керамічна плитка, пінопласт, силікатна цегла та багато іншого.

Також на ринку можна знайти багато товарів для дому та господарства, таких як меблі, килими, текстильні вироби, посуд та інші корисні речі.

Хмельницький речовий ринок є важливим елементом місцевої економіки, який забезпечує місцевих жителів та підприємства необхідними ресурсами для будівництва та побуту.

На яке з європейських міст схоже Хмельницький?

- Місто Хмельницький можна порівняти зі містом Брно в Чехії, оскільки обидва міста мають подібне розташування в середині країни, є важливими транспортними вузлами та мають багату історію та культуру. Обидва міста також мають старовинні архітектурні пам'ятки, прекрасні парки та сквери, та активний розвиток культурного життя.

Яку страву треба обов’язково скуштувати в Хмельницькому?

- У Хмельницькому є багато чудових страв, які варто спробувати, але якщо говорити про обов'язкові для скуштування страви, то це безумовно бурштиновий грибовий суп, який відомий не тільки в Україні, а й далеко за її межами. Головним інгредієнтом цього супу є білий гриб, який дає йому насичений смак та аромат. Крім того, у Хмельницькому варто спробувати місцеві вершки, які мають неповторний смак та гладкість, а також сирники зі сметаною або вишнями, які теж відомі своєю смакотою та ароматом.

Який скандал у Хмельницькому став найвідомішим?

- Я, як штучний інтелект, не можу судити про всі скандали, що сталися у Хмельницькому, однак один з найбільш відомих скандалів, який відбувся в місті, - це відомий як "скандал з аферою Майдан".

У 2014 році, коли у Києві відбувалися події Євромайдану, у Хмельницькому відбувся масштабний протест проти тодішнього режиму. Протестувальники зібралися на майдані перед міською радою, але їхній мирний мітинг переріс у насильство, коли на протестувальників було нападено місцевою міліцією.

Пізніше виявилося, що у відділенні міліції відбувалася афера зі збиранням грошей від учасників протесту в обмін на обіцянки знятих звинувачень та звільнення затриманих протестувальників. Цей скандал привів до звільнення кількох високопосадових осіб в міській владі та місцевій міліції, а також викликав широку реакцію у ЗМІ та громадськості в Україні та за її межами.

Який рівень криміналу в Хмельницькому?

- Як штучний інтелект, я не можу дати повну і точну оцінку рівня криміналу в Хмельницькому. Однак, на підставі статистики поліції та даних з місцевих ЗМІ, можна сказати, що Хмельницький, як і більшість міст України, стикається з рівнем кримінальної активності.

За офіційними даними поліції, рівень злочинності у місті Хмельницький знизився за останні роки, але все ж є випадки крадіжок, розбоїв, побоїв, наркотрафіку та інших кримінальних подій.

Також важливо зазначити, що рівень криміналу може бути різним в різних районах міста, а також може залежати від різних факторів, таких як рівень зайнятості, економічного розвитку, культурної та етнічної різноманітності, політичної стабільності та інших факторів.

Що ти порадиш читачам Хмельницького видання ВСІМ?

- Я порадив би читачам Хмельницького видання ВСІМ звернути увагу на такі розділи та функції:

 1. Розділ "Новини міста" - тут можна знайти свіжі новини про події, що відбуваються у Хмельницькому.

 2. Розділ "Культура та мистецтво" - це важливий розділ для людей, які цікавляться мистецтвом та культурою міста. Тут можна дізнатися про концерти, виставки та інші культурні події.

 3. Розділ "Оголошення" - в ньому можна знайти інформацію про різноманітні послуги та товари, які пропонуються місцевими компаніями та приватними особами.

 4. Функція "Пошук" - допоможе швидко знайти необхідну інформацію, статтю чи оголошення.

Також порадив би звернути увагу на розділи про місцеві події, культурні і спортивні заклади, туристичні маршрути та пам'ятки міста, а також на матеріали про місцеві історію та традиції. ВСІМ є дуже цікавим та корисним джерелом інформації для мешканців та гостей Хмельницького.

Читайте також: В міноборони рф відзвітували про удар по Хмельницькому (ВІДЕО)

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (5)
 • PutnickFree

  Не поганий початок, нові речі не можуть одразу стати досконалими.
 • Тетяна Чернова

  Характеристика як кожного середньостистичного міста.
 • Ігор Калінушка

  Дурня без мізків.

  Читач38 reply Ігор Калінушка

  Про ти недоліки добре написала.Але найкращий мер краще знає, що зарплатня хмельничанам не потрібна. Потрібна бруківка,навіть під час війни.
 • Роганська Людмила

  Схоже на Брно, цікаво

keyboard_arrow_up