15 лютого - Всесвітній день онкохворої дитини

15 лютого - Всесвітній день онкохворої дитини

Рішення про необхідність проведення Всесвітнього дня дитини, хворої на рак, було прийняте у 2001 році  на Міжнародній конфедерації в Люксембурзі.

В Україні онкологічні захворювання посідають друге місце серед причин смертності дітей віком від 5 до 14 років. Щорічно у нашій країні налічується близько 1000 нових випадків захворювання раком дітей. 30% дітей із злоякісними пухлинами, які вже проходили курс лікування, потребують повторної терапії.  У цей день проводиться ряд акцій, що призвані звернути увагу суспільства на проблеми онкохворих дітей.
 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
18:01 У неділю очікуються грози на Хмельниччині: прогноз погоди 17:04 На війні загинули жителі Хмельниччини: Анатолій Башаєв, Олександр Гоцуляк та Руслан Денисюк 16:07 На Хмельниччині 17-річний мотоцикліст потрапив до реанімації після ДТП 15:05 У Хмельницькому сталися дві пожежі: горіли авто та квартира Від читача 11:46 Медичних сестер запрошують у КНП "Хмельницький обласний серцево-судинний центр" 14:14 Двоє загиблих: на Хмельниччині сталась смертельна ДТП 13:13 У Кам’янці патрульні оштрафували водіїв баггі за порушення ПДР 12:22 У Хмельницькому працівник підприємства викрав генератори на 150 тисяч гривень 11:29 Неподалік Хмельницького вантажівка на смерть збила пішохода 10:44 У селі на Хмельниччині запровадили карантин через сказ 10:04 Ціни на пальне у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 09:30 В неділю перекриють рух на Прибузькій: деталі 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 13 червня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 21:01 Якою буде погода в суботу, 13 червня, на Хмельниччині 20:04 На проспекті Миру легковик збив жінку
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up