27 жовтня в Україні пишуть радіодиктант Національної єдності

27 жовтня в Україні пишуть радіодиктант Національної єдності
Фото ілюстративне
  • Сьогодні, 27 жовтня, в Україні писатимуть радіодиктант Національної єдності.
  • Раніше це робили 9 листопада.
  • Куди можуть прийти хмельничани, аби долучитися до написання?

Всеукраїнський радіодиктант національної єдності започаткувала команда Українського Радіо у 2000 році задля єднання навколо мови. Цього року він відбудеться у День української писемності та мови – 27 жовтня, о 11:00. Нагадаємо, що в попередні роки його відзначали 9 листопада. 

Читати текст радіодиктанту буде актор Олексій Гнатковський. Він зіграв у фільмі «Довбуш». А от авторкою тексту для диктанту стане поетеса, перекладачка, авторка прозових творів та лауреат Шевченківської премії — Катерина Калитко.

Диктант наживо транслюватиметься в: 

Відео дня

В Хмельницькому долучитися до написання радіодиктанту можна у Центральній публічній бібліотеці м. Хмельницького (вул. Подільська, 78) та в спортивно-культурному центрі «Плоскирів» (вул. Шухевича, 90). Про це повідомляють в Хмельницькій міській раді.

Перевірити знання української мови можна самостійно. Текст радіодиктанту Національної єдності оприлюднять у понеділок, 30 жовтня, об 11:00 на сайті Українського радіо та Суспільного Культура.

Також можна надіслати текст на перевірку. Паперові листи приймаються на адресу: Київ, 01001, вул. Хрещатик, 26. Гриф дати надсилання має бути не пізніше ніж 29 жовтня.

Написаний текст можна сфотографувати або відсканувати (у форматі jpg, png, jpeg, tiff, pdf) і надіслати його на [email protected]. Листи приймаються до 11:00 30 жовтня.

Читайте також: Інтернет без світла. Як отримати і скільки це коштує

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (1)
  • ЧитачЧитачів

    Цікаво, як Олена Кошарська його написала?

keyboard_arrow_up