31 січня — Міжнародний день ювеліра

31 січня — Міжнародний день ювеліра
Фото: cdn.newsapi.com.au
  • Ювелір є унікальною професією, яка поєднує в собі творчість дизайнера і таланти ремісника.
  • Наприкінці січня майстри коштовних прикрас святкують свій професійний день.

Дорогоцінне каміння і метали завжди викликали містично-романтичні асоціації. Тож не дивно, що професія ювеліра є однією із найзагадковіших.

Перші ювеліри з’явилися ще в Стародавній Греції. Тож це одна з найдавніших професій. Водночас сьогодні вона є одною із найпрестижніших.

Цікаві факти про ювелірну справу:

  • ювеліри повинні бути справжніми художниками та добре розбиратися в математиці й хімії;
  • ювелірів в окулярах не буває - ювелір повинен мати добрий зір;
  • найчастіше ювелірами працюють чоловіки;
  • справжніми ювелірними прикрасами вважають вироби з дорогоцінних металів. А їх за Законом України всього 8: золото, срібло, платина, паладій, родій, рутеній, іридій і осмій.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:22 Південний Буг назвали найбільш забрудненою річкою: деталі 20:00 Травневий обстріл Грузевиці: скільки коштів виділили для постраждалих 19:03 Два тижні без гарячої води: де і коли відключатимуть котельні у Хмельницькому 18:42 У Хмельницькій громаді стартували «Дворові олімпійські ігри» Від читача 18:56 У КНП "ХОССЦ" відновили кровопостачання серцевого м’яза хмельничанину, воїну ЗСУ 17:54 Запитали у Симчишина про платні парковки у центрі. Що він відповів 17:18 Погрожував підприємцю відрізати голову: судили хмельницького рекетира 16:02 Оновлення фонтану з жабами біля “Дитячого світу”: що хочуть змінити photo_camera 15:26 Монотеатр «Кут» ліквідують. Що буде з працівниками та приміщенням 14:37 П’яний водій спробував відкупитися від патрульних у Ярмолинецькій громаді 14:26 На Хмельниччині зі старої хати зробили подільську садибу. Що там є і скільки коштує відпочити photo_camera 13:43 Залужний нагородив «Золотим хрестом» газівника –аеророзвідника з Хмельниччини 12:59 Небезпечні переходи у Хмельницькому: запитали у містян (ВІДЕО) play_circle_filled 12:27 У Хмельницькому на «зебрі» збили 80-річну пенсіонерку 12:20 Разом до перемоги! Українці разом із «АТБ» зібрали 70 млн грн. для допомоги Збройним силам (новини компаній) 11:33 На щиті повертається додому воїн з Шепетівщини 10:45 У Хмельницькому виявили та підірвали артснаряд (ВІДЕО) 10:30 ДТП в Кам’янці: четверо постраждалих 09:53 У Хмельницькому горіла дев’ятиповерхівка (ВІДЕО) 09:18 В Україні викрили організатора шахрайського call-центру: деталі
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up