6 червня святкують День журналіста

6 червня святкують День журналіста

Сьогодні, 6 червня 1992 року, Спілка журналістів України була прийнята до Міжнародної федерації журналістів, яка є найбільшою в світі організацією професійних працівників ЗМІ.  

День журналіста щорічно відзначається в Україні 6 червня - в день прийняття Спілки журналістів України в 1992 році до Міжнародної федерації журналістів. Відповідний Указ Президента України № 251/94 був підписаний 25 травня 1994 року. День журналіста - це не тільки професійне свято працівників засобів масової інформації. Це свято загальнонародне, тому що важко уявити сучасне суспільство без інформації, без засобів її передачі, без професійного погляду на події та факти нашого життя. Цього дня журналісти приймають вітання, нагороди на різних брифінгах та прес-конференціях.

Редакція vsim.ua щиро вітає колег зі святом!

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (1)
  • Леонид Наседкин
    Нормальных журналистов в украине  единица,основная масса продажная. За "бабло" напишут всё что угодно,куча брехни!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
14:12 Затримали проректора Хмельницької прикордонної академії. Він будував дім руками підлеглих 13:16 Спалах кору на Хмельниччині: найбільше хворіють діти 12:31 У Хмельницькому відбудеться ярмарок розсади 12:12 Посмертні нагороди вручили рідним воїнів з Хмельниччини (ІМЕНА) photo_camera Від читача 16:55 Хмельничанки створюватимуть прикраси для благодійного ярмарку на підтримку жінок — як долучитися 11:18 ВСІМ Бізнес-ліга 2025: символічні збірні 1 і 2 турів 10:33 На Хмельниччині відбудеться 10 ярмарків професій 09:24 У Хмельницькому жінка готується народити 12 дитину 08:30 Курс валют у Хмельницькому на 9 травня 21:01 На Хмельниччині очікується негода 9 травня: заморозки та дощі 20:17 Робота у Хмельницькому: які є пропозиції та скільки платять 19:51 У Хмельницькому будуть відключення світла 9 травня (АДРЕСИ) 19:23 Скаржився на здоров'я: жителя Хмельниччини заcудили за відмову служити 18:49 У Хмельницькій міськраді провели засідання виконкому. Основні рішення 18:07 У патрульну поліцію Хмельниччини запрошують на роботу: які вимоги та зарплата 17:28 Воював після поранення: у Хмельницькому попрощались з Василем Тимощуком photo_camera 16:54 Підприємець намагався відкупити працівника в ТЦК. Його судили 16:23 На Хмельниччині затримали адвокатку – допомагала чоловікам виїжджати за кордон 15:34 Дев'ятьох військових з Хмельниччини відзначили нагородами посмертно. Імена 14:56 Смертельна ДТП з трьома загиблими на Зарічанській: репортаж із суду play_circle_filled
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up