Алісі відбили ніс: акт вандалізму в Нетішині (ФОТО)

Алісі відбили ніс: акт вандалізму в Нетішині (ФОТО)
Світлини зі сторінки виконавчого комітету Нетішинської міської ради
 • Невідомі познущалися над казковими фігурами в Диво-парку.
 • Комунальники не впевнені, що вдасться ліквідувати наслідки вандалізму.

Аліса з відбитим носом й частиною пальця, обмальовані Гарбузова карета та Дракон... Так тепер виглядають казкові фігури, що були родзинкою нетішинського Диво-парку. Вандали познущалися над ними. І не вперше.

Відео дня

«Поки мужні воїни-герої захищають нашу свободу й незалежність, щоб українці могли вільно жити в своїй державі, інші нівечать її зсередини, - акцентують у виконавчому комітеті Нетішинської міської ради. -  Поки ми називаємо ворогів варварами і вандалами, у нас вандали гуляють у парках, лишаючи після себе зламані лави, урни для сміття, альтанки, понівечені дерева й кущі, спаплюжені казкові фігури…»

Працівники КП «Комфорт» постійно змивають фарбу на фігурах, але згодом вона з’являється знову.

«Цього разу, пофарбовано та розписано так деякі фігури, особливо Гарбузову карету, що не впевнена чи вдасться відмити, - зазначає директор КП «Комфорт» Марія Власюк. -  Я вже не кажу про фізичне пошкодження фігур. Прикро, що нашу працю зводять нанівець та безжально знищують те, що слугує не тільки окрасою та візитівкою міста, а й місцем комфортного відпочинку».

До слова, після тривалої перерви днями відновили освітлення парку, відповідно - запрацювали і камери відеоспостереження.

 • «На жаль, на камерах нікого впізнати не можна,  - зазначила уже в коментарях до допису Марія Власюк, - проте є свідки, які бачили певні дії. Вчора була написана заява в поліцію, чекаємо. Щиро сподіваюся, що хероів буде знайдено».
 • «Отак і живемо. Одні дбають про комфорт та затишок, а інші все те безсоромно знищують, бо не привчені поважати чужу працю і берегти навколишню красу», - резюмують у мерії.
 • Нагадаємо, це не перший випадок вандалізму в місті. Так, у парку культури й відпочинку Нетішина вандали знищили альтанки й дерева. А понад місяць тому в міському парку – вирвали лавки й поцупили урни для сміття.
 • «З року в рік - одне і теж! Неодноразово писали - зловіть, і накажіть так, щоб інший боявся нищити майно! Нехай батьки відшкодують ремонт, - зазначає у комнетарях під дописом виконкому Svitlana Ilchuk. - Тільки рішучі дії призведуть до результату».
 • «Бачу лише одне вирішення проблеми, камери і штрафи! Тільки штраф так гривень з 500-1000, тоді і діти не робитимуть такого, і батьки будуть більше вчити», - переконана Олена Петлюк.
 • «Потрібно не тільки показувати на все місто, а суворо наказати, - додає Валентина Мирончук, - батькам – штраф, щоб відновити все пошкоджене майно. А ще зробити гарний урок, прибирання, десь на недільку, по місту під керівництвом міліції, менше б хизувалися був би урок на все життя».
 • «Їх же боронь, Боже, зачепи, ніхто немає права, - зазначає  Наталія Куліковська. - Батьки відразу прибіжать з скаргою, дитинку образили.
 • «Буде повторюватись до тих пір, якщо вандали не понесуть відповідальності, - переконана Liudmyla Gargat. - Надіятись на їх розуміння, а потім ніби «каяння» після виховної роботи, не пробудить поваги і вдячності до чужої праці».
 • «Пам’ятаю 90-ті, коли я була підлітком. В школі ні одної живої парти не було, усі розписані. Цілі історії класу можна було прочитати. Заходиш у під’їзд - теж саме. Знаєш хто кого любить, хто кого ненавидить і хто що слухає, - зауважує Елена Ярковая. - Це, мабуть, неможливо знищити у підлітка. Ось такі були ми, і ось такі вони зараз. Я не буду здивована якщо, можливо, і ваша дитина там була. А ви її такими словами...»
 • «Відновіть піші патрулі», - радить Сергій Пащук.

А що думаєте ви?

Читатйе також:

  

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (1)
 • PutnickFree

  Тю, а навіщо коментарі видалили?  Все правильно люди писали!

keyboard_arrow_up