Пишеш ти! Коментує

Хмельницький

Як відкривали поліцейську станцію на Озерній

 

 

Розпочали рівно о 15:00 і не хвилиною пізніше. Будівлю новенької поліцейської станції прикрасили кульками, щоб по-святковому. Перед входом вишикували дільничних офіцерів у парадній формі. Зібрались усі, кому не ліньки. Тут і місцеві посадові особи, депутати і все керівництво поліції. Запросили навіть заступника голови Нацполіції України Костянтина Бушуєва.

Відкривали станцію з оркестром

Далі все за стандартним сценарієм – кілька хвилин на промову, перерізання стрічки з присмаком минулого і фото на згадку. Після цього всі одночасно ринулись дивитись приміщення. Черга вишикувалась така, що доводилось стояти в порозі. Все урочисте відкриття забрало не більше півгодини. На відкритті був народний депутат Сергій Лабазюк. Як виявилось, саме за його гроші робили ремонт на станції, де раніше знаходився дільничний пункт міліції.

Діти ставали в чергу, щоб зробити селфі

Кошти на відкриття планували виділити з міського бюджету. Заступник начальника Хмельницького відділу поліції Ігор Кирник просив гроші на засіданні виконкому міської ради. На відкритті з’ясувалось, що закладені кошти (на сайті міської ради йшлося, що це близько мільйона гривень, - прим. автора) підуть на інші поліцейські станції, які обіцяють відкрити в різних мікрорайонах.

Щодо пункту на Залізняка, то тут не обійшлося без спонсорів. Гроші дав нардеп, правда, у скільки це йому обійшлося, поки не кажуть. 

Нагадаємо, у Хмельницькому анонсували відкриття чотирьох поліцейських станцій в різних мікрорайонах. Вони мають стати заміною колишніх дільничних пунктів міліції. Обіцяють, що в нових міні-відділках мешканці зможуть написати заяву про злочин, аби не їхати на Пушкіна. Дільничні реєструватимуть звернення і спілкуватимуться з жителями. Як кажуть в поліції – все, аби правоохоронці стали ближчими до людей.

На Озерній ж тепер працюватиме два детектива, дільничний офіцер поліції і патрульні - як мобільні, так і піші наряди. 

Читайте також: Знайомтесь, ваш дільничний інспектор. Хто і за якими адресами обслуговує хмельничан


Поліцейські станції запрацюють у чотирьох мікрорайонах - Озерна, Дубове, Ракове, Гречани. Дільничний на місці зможе прийняти заяву, зареєструвати звернення і поспілкуватись з мешканцями.

Озерна поліція Нацполіція
Новини за темою
На Дунаєвеччині "помічник" вкрав у пенсіонерки 18 тисяч гривень
На Хмельниччині знайшли 17-річного Богдана, який зник тиждень тому
"Вибивав зізнання". На Хмельниччині чоловік жорстоко побив колишнього однокласника
На Хмельниччині виявили білборди з порушенням виборчого законодавства
На Хмельниччині поліцейські з собаками посеред ночі шукали туриста у лісі
Відзнаку "Срібний щит" отримав вчитель з Хмельницького, який сам затримав озброєного розбійника
Хмельницькі поліцейські підкорили німецьку сцену
Мобільні групи поліцейських у Хмельницькому реагуватимуть на факти домашнього насильства
Знайомтеся, ваш дільничний офіцер: хто слідкує за порядком у вашому мікрорайоні
У Хмельницькому спіймали "священика-шахрая"
Коментарі (1)
Найчастіше коментують
Дивитись ще
Новини за сьогодні
Дивитись ще