Пишеш ти! Коментує

Хмельницький

Як відкривали поліцейську станцію на Озерній

 

 

Розпочали рівно о 15:00 і не хвилиною пізніше. Будівлю новенької поліцейської станції прикрасили кульками, щоб по-святковому. Перед входом вишикували дільничних офіцерів у парадній формі. Зібрались усі, кому не ліньки. Тут і місцеві посадові особи, депутати і все керівництво поліції. Запросили навіть заступника голови Нацполіції України Костянтина Бушуєва.

Відкривали станцію з оркестром

Далі все за стандартним сценарієм – кілька хвилин на промову, перерізання стрічки з присмаком минулого і фото на згадку. Після цього всі одночасно ринулись дивитись приміщення. Черга вишикувалась така, що доводилось стояти в порозі. Все урочисте відкриття забрало не більше півгодини. На відкритті був народний депутат Сергій Лабазюк. Як виявилось, саме за його гроші робили ремонт на станції, де раніше знаходився дільничний пункт міліції.

Діти ставали в чергу, щоб зробити селфі

Кошти на відкриття планували виділити з міського бюджету. Заступник начальника Хмельницького відділу поліції Ігор Кирник просив гроші на засіданні виконкому міської ради. На відкритті з’ясувалось, що закладені кошти (на сайті міської ради йшлося, що це близько мільйона гривень, - прим. автора) підуть на інші поліцейські станції, які обіцяють відкрити в різних мікрорайонах.

Щодо пункту на Залізняка, то тут не обійшлося без спонсорів. Гроші дав нардеп, правда, у скільки це йому обійшлося, поки не кажуть. 

Нагадаємо, у Хмельницькому анонсували відкриття чотирьох поліцейських станцій в різних мікрорайонах. Вони мають стати заміною колишніх дільничних пунктів міліції. Обіцяють, що в нових міні-відділках мешканці зможуть написати заяву про злочин, аби не їхати на Пушкіна. Дільничні реєструватимуть звернення і спілкуватимуться з жителями. Як кажуть в поліції – все, аби правоохоронці стали ближчими до людей.

На Озерній ж тепер працюватиме два детектива, дільничний офіцер поліції і патрульні - як мобільні, так і піші наряди. 

Читайте також: Знайомтесь, ваш дільничний інспектор. Хто і за якими адресами обслуговує хмельничан


Поліцейські станції запрацюють у чотирьох мікрорайонах - Озерна, Дубове, Ракове, Гречани. Дільничний на місці зможе прийняти заяву, зареєструвати звернення і поспілкуватись з мешканцями.

Озерна поліція Нацполіція
Новини за темою
Головний коп Хмельниччини нагородив патрульних відзнаками за "блискучу" роботу
Хмельницька поліція за день оформила 11 п’яних водіїв
На Хмельниччині зять пограбував власного тестя
У Кам'янці упіймали "дует" наркодилерів, які збували амфетамін
Затримали бандитів, які вибивали неіснуючі борги з хмельничан
"Випадкова зустріч". У Кам'янці чоловік прийшов додому на обід та застав злодія у власній квартирі
Замінування двох ТРЦ у Хмельницькому: у поліції розповіли, що загрожує "жартівнику"
На Хмельниччині затримали столичну банду розбійників, яку розшукували три роки
У Хмельницькому підпільний гральний зал "замаскували" під національну лотерею
У Хмельницькому бандити у масках напали на ювелірів: забрали сумку з прикрасами та 150 тисяч гривень
Коментарі (1)
Найчастіше коментують
Дивитись ще
Новини за сьогодні
Дивитись ще