Біля «Либідь Плази» без дозволу встановили МАФ. Чиновники обіцяють розібратися

Біля «Либідь Плази» без дозволу встановили МАФ. Чиновники обіцяють розібратися
Фото зі спільноти «Хмельницький Development»
  • Кіоск розташований на приватній території.

  • У ньому вже торгують морозивом.

Днями в центрі Хмельницького навпроти ТРЦ «Либідь Плаза» з’явився кіоск. Зараз там вже торгують морозивом. Місце розташування є вдалим з підприємницької точки зору, адже щодня там проходить чимало хмельничан. Ми вирішили дізнатися, чи мали право там встановлювати МАФ.

За даними публічної кадастрової карти, кіоск розташований на земельній ділянці, яка є приватною власністю ТРЦ «Либідь Плаза». Цільове призначення ділянки — «Для будівництва та обслуговування будівель торгівлі». Втім, як з’ясувалося, на встановлення тут МАФів потрібен дозвіл, хоч це і приватна власність.

Заступник міського голови Микола Ваврищук розповів, що на встановлення кіоску з морозивом чиновники дозвіл не видавали. Він також сказав, що дізнався про МАФ кілька днів тому, і що це питання «відпрацюють». 

Додамо також, що у разі визнання тимчасової споруди неправомірною вона буде демонтована. Це передбачено відповідним порядком, який прийнятий міською радою. Спершу власнику споруди буде надана можливість самостійно її прибрати. Якщо він цього не зробить або не буде знайдений, це зроблять комунальники за рішенням виконавчого комітету.

Ми будемо й надалі стежити за ситуацією з МАФом біля «Либідь Плази». Слідкуйте за оновленнями на vsim.ua.

Нагадаємо, що схожа ситуація складається біля «Либідь Плази» щороку напередодні новорічних свят. Тут розгортають ялинковий базар, не отримуючи при цьому дозвільних документів. За право торгувати люди платять, за їхніми словами, «Либідь Плазі». Станом на 2017 рік йшлося про суму в 5 тисяч гривень за 5 квадратних метрів. Керівництво ТРЦ причетність до базару заперечує. У грудні 2019 року чиновники міськради й Держгеокадастру, а також патрульна поліція, говорили журналістам vsim.ua, що не можуть вплинути на цю ситуацію.

Читайте також: Біля озера на Озерній встановили атракціон: чи є дозвіл (ФОТО)

Додайте Всім.юа до вибраних джерел у Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:01 На Хмельниччині прогнозують дощі та грози: погода на 21 липня 20:31 Де відключатимуть світло у Хмельницькому 21 липня (АДРЕСИ) 20:12 Завтра у Хмельницькому попрощаються із двома захисниками 19:41 У Ярмолинцях проблеми з водопостачанням: що кажуть місцеві жителі та влада Від читача 10:43 До уваги зацікавлених осіб 19:01 Біля Хмельницького позашляховик на смерть переїхав чоловіка, який лежав на дорозі 18:08 Патрульні розшукали чоловіка, який влаштував бійку у закладі Хмельницького 17:19 Призначили нового керівника ДСНС Хмельниччини 16:37 Тимчасово перенесуть зупинку «Торгівельний центр»: де зупинятиметься транспорт 16:01 П’яний водій збив підлітків у Хмельницькому і втік: суд виніс вирок 15:22 На Хмельниччині затримали чоловіка з револьвером «Наган» 14:42 На Хмельниччині внаслідок теракту загинула людина: відбувся суд 14:15 Фінальні зміни сезону: ТОП дитячих таборів у Карпатах та Болгарії на серпень 14:04 Підприємці Хмельниччини отримали 2,5 млн грн грантів на розвиток бізнесу 13:26 Померла депутатка Хмельницької обласної ради Галина Барабаш 12:46 На Хмельниччині — знеструмлення у 47 населених пунктах через негоду 12:04 Рейтинг депутатів-прогульників Хмельницької міськради 11:43 16-річний мотоцикліст збив 19-річну хмельничанку 11:05 В ДТП у Полонному загинув 32-річний чоловік: деталі 10:36 У “Хмельницькводоканалі” пояснили, як платити за воду після підвищення тарифів
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up