«Був одним з кращих фотографів світу»: у Хмельницькому відкрили виставку загиблого воїна

- На виставці представлені 122 роботи Дениса Кривого.
- Вони в продажі.
- Кошти підуть на потреби підрозділу, в якому служив захисник.
Хмельницький обласний художній музей на Проскурівській. Там, 30 травня, о 17 годині зібралося чимало хмельничан. В одному із залів зазвучав твір Антоніо Вівальді. Під цей супровід розпочалося відкриття виставки «Краса Бузького гарду». У рамках якої зібрали фотороботи загиблого воїна Дениса Кривого.
122 картини. Саме стільки робіт Дениса Кривого зібрали у виставковій залі. Він став займатися фотографією ще у 2007 році. Тоді знімав на стареньку камеру. Проте й на ній умів зафіксувати геніальні кадри. Про це розповідає дружина воїна, пані Галина.
- Ми із ним познайомилися під час навчання. Він був такою людиною, яка просто не могла не зачепити. Від нього завжди йшло світло. Фотографією Денис захопився у 2007 році. Тоді в нього з’явився перший фотоапарат, – розповідає журналістці vsim.ua Галина.
Денис Кривий родом з Житомирщини. До вищого навчального закладу він вступив на Миколаївщину. Навчався у Первомайському інституті Одеського національного університету імені Мечникова на історичному факультеті. Був активним студентом. Грав на барабанах у гурті. Їздив на археологічні експедиції, – розповідає дружина Галина.
Після закінчення університету Денис почав працювати в дизайн-студіях. Також проводив фотографічні тури та походи Карпатами та Бузьким Гардом.
- Його світлини публікувалися в журналі National Geographiс. Він отримав блакитну стрічку FIAP від найпрестижнішого європейського конкурсу фотохудожників. Був фіналістом багатьох міжнародних фестивалів і навіть потрапив в ТОП-100 кращих фотографів світу, – каже Галина.
На початку повномасштабної війни Денис Кривий став активно займатися волонтерством. У березні 2022 року добровільно став на захист країни. Він приєднався до лав ССО. Був старшим оператором-вогнеметником.
- На фронті Денис зробив єдине фото. Сузір’я Оріона. Це було знято на телефон. Проте кадр був неймовірний, – розповідає дружина.
Захисник загинув 11 травня 2023-го, у Бахмуті, рятуючи пораненого побратима. Йому було 34 роки. Без батька залишилися дві доньки.
Дана виставка робіт Дениса Кривого є одинадцятою за рахунком. Раніше вона проходила й в інших містах. Усі фотороботи – в продажі. Кошти підуть на підтримку підрозділу, в якому служив Герой.
Читайте також: У Хмельницькому попрощались з воїном Романом Самолюком
Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.
Дякуємо, що прочитали. Підтримайте автора та редакцію Всім.юа гривнею

Дякуємо за вашу підтримку!
Війна змінила багато всього, але не нашу мету — розповідати правду, яка важлива сьогодні, як ніколи.
Ваша допомога — це не просто фінансова підтримка. Це ваша довіра, яка дає нам сили. Завдяки вам ми створюємо якісні статті, запускаємо нові проєкти та досліджуємо важливі теми.
Ми залишаємося незалежними, щоб служити тільки вам — нашим читачам. Адже журналістика, яка працює для читачів, — це єдиний шлях до правди.
Кожен ваш донат — це крок до розвитку нашої редакції та збереження свободи слова. Дякуємо, що ви з нами! Разом ми робимо важливу справу для Хмельницького та України.