Черга за шашликом і штовханина: репортаж недільного вечора на Проскурівській

Черга за шашликом і штовханина: репортаж недільного вечора на Проскурівській
  • Через COVID у сусідніх містах скасували новорічні заходи і ялинку. 
  • У Хмельницькому все це вже працює.
  • Сотні хмельничан провели вихідний на різдвяному ярмарку.
  • Читайте, що відбувалося у вечір неділі на Проскурівській.

Від п’ятниці, 4 грудня, на Проскурівській засяяла головна ялинка міста й розпочав роботу різдвяний ярмарок. Продаж сувенірів і смаколиків цьогоріч дещо відрізняється від попередніх років. Будиночки  розташовані на відстані одне від одного й скрізь є обмежувальні жовті лінії. Все це задля дотримання соціальної дистанції. А ще цього року допустили до участі в ярмарку менше підприємців, ніж зазвичай. Так організували свято в центрі Хмельницького в умовах пандемії.

А от деякі з міст України цьогоріч й зовсім вирішили відмовитися від святкових заходів. Наприклад, у сусідній Вінниці міський голова заявив, що головної ялинки цьогоріч не буде. А всі новорічні заходи перенесуть в онлайн-формат. Все це - задля уникнення поширення коронавірусу. Про це пише вінницьке видання “20 хвилин”. 

Відмовитися від головної новорічної красуні та ярмарку вирішили і в Рівному. Традиційні заходи скасували через пандемію. Місцевим мешканцям пообіцяли святкову ілюмінацію та прикрашені дерева, що ростуть в центрі міста. Про це повідомляє видання “Rivne.media”.

Авторизуйтесь і читайте 5 статей безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "vsim.ua". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Ми віримо в те, що незалежна журналістика, як і всяка праця, заслуговує на справедливу оплату. Підпишіться на один з трьох преміум-пакетів та читайте всі найкращі статті. А пять статей щомісяця ви зможете прочитати безкоштовно після авторизації.

redactor
Максим Фарина,
Головний редактор vsim.ua
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up