Директором кінотеатру Шевченка стала 29-річна дівчина

Директором кінотеатру Шевченка стала 29-річна дівчина
  • Олександр Симчишин призначив директора кінотеатру Шевченка. 29-річна Ольга Брижань приступить до роботи з 6 березня.
  • Хмельничанка раніше працювала касиром в «Сільпо», адміністратором проекту «Майdан’s» і методистом обласного центру культури і мистецтв.

Кінотеатр Шевченка два місяці працював без директора. Міський голова Хмельницького Олександр Симчишин попереднього керівника звільнив від 3 січня цього року. Після цього було проведено конкурс на заміщення вакантної посади в комунальному підприємстві. Наступником Костянтина Костенка стане 29-річна Ольга Брижань. Відповідне розпорядження мер підписав у четвер, 2 березня.

До роботи Ольга Брижань приступить із понеділка, 6 березня. До цього вона працювала методистом в Хмельницькому обласному науково-методичному центрі культури і мистецтв. Також вона була директором підприємства «Агенція культурних ініціатив «Живи в Черкасах», адміністратором танцювального шоу «Майdан’s» і культорганізатором в ХНУ. В студентські роки підробляла промоутером та касиром в «Сільпо». Про це дівчина зазначила у своїй автобіографії, яку подала на конкурс.

Читайте також: Кінотеатр Шевченка транслює фільми на новій апаратурі, але крісла досі незручні

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (9)
  • Ірина Олійник
    Журналістам(-кам)  місцевої преси ще так далеко до розуміння необхідності використання фемінітивів. Сумніваюсь, що їм відоме саме значення слова "фемінітив". Ну чому б не написати заголовок професійно, гендерно збалансовано і без ейджизму? Ось так, до прикладу: "Директоркою кінотеатру стала Ольга Брижань"?
    Олег reply Ірина Олійник
    бабьонки, та заспокойтеся вже ви . вживати можна будь-як. як хочете так і живіть
    Олег reply Ірина Олійник
    дівчатка, тихенько! до чого тут фемінізм ваш чи дискримінація. мова про свободівських холопів, яких розводять як поросять на фермі в усіх управліннях. А вам, молоді і амбіційні наші, щастя і кохання. 8 березня на носі - чекайте свого дня

    Посилання на джерело: https://vsim.ua/Podii/direktorom-kinoteatru-shevchenka-stala-29-richna-divchina-10590096.html
  • Iryna Voloshyna
    Мене обурює об'єктивізація жінки в Україні. Чому у заголовку новин не наголошується, що на посадку призначили молоду амбіційну творчу спеціалістку, чому замість особистісних та професійних якостей робиться акцент на вік і на стать?

    Впевнена, що Ольга - достойна кандидатура, яка із легкістю впорається із поставленими завданнями. ВІтаю!
    Олег reply Iryna Voloshyna
    дівчатка, тихенько! до чого тут фемінізм ваш чи дискримінація. мова про свободівських холопів, яких розводять як поросять на фермі в усіх управліннях. А вам, молоді і амбіційні наші, щастя і кохання. 8 березня на носі - чекайте свого дня
  • Olesya Grechyshyn
    Людина відповідальна і сумлінна,по-другe, із прeкрасними адміністративними здібностями (окрім роботи в чeркаській організаціі на іі рахунку значна участь в провeдeнні всeукр і міжнар фeстивалів у Хмeльницькому ),по-трeтє ,людина з мистeцтва і основнe-молодий запал,нeбайдужість і вміння приймати раціональні рішeння.цe ій по силах
    Олег reply Olesya Grechyshyn
    дівчатка, тихенько! до чого тут фемінізм ваш чи дискримінація. мова про свободівських холопів, яких розводять як поросять на фермі в усіх управліннях. А вам, молоді і амбіційні наші, щастя і кохання. 8 березня на носі - чекайте свого дня

    Посилання на джерело: https://vsim.ua/Podii/direktorom-kinoteatru-shevchenka-stala-29-richna-divchina-10590096.html
  • Сергій Якубенко
    Тако поглянув на неї і аж в кіно захотілося:) Але по факту, то краще молода дівчина з ідеями ніж некомпетентний старий совок чи не дуже грамотний ідейник зі "Свободи"
    Правдонька reply Сергій Якубенко
    Згоден з позицієб про молодь. Але приклад мера показує, що амбіції потребують досвіду і вмінь. Він міг цю недостачу компетентною командою. Але натомість набрав шайку не завжди адекватних своїм посадам однопартійців. Але будемо надіятися на іміде керівництво дівчини і те, що скоро в кінотеатр підуть люди
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:01 Хмельниччину скує мороз: погода на 18 лютого 20:42 У 12 разів перевищив норму: у Хмельницькому зупинили нетверезого водія 20:22 Посадовець Хмельницької АЕС вимагав $5 000 за працевлаштування з бронюванням: який отримав вирок 19:43 У Хмельницькому попрощаються з воїном Валерієм Глушиком Від читача 17:11 Хмельницький обласний серцево-судинний центр – лідер України з надання невідкладної допомоги пацієнтам з гострим інфарктом міокарда! 19:01 Планові відключення світла у Хмельницькому на 18 лютого (АДРЕСИ) 18:19 «Вирішували питання» з ТЦК за 5 000 доларів: на Хмельниччині двоє чоловіків отримали вирок 17:42 Укрзалізниця змінила розклад популярного поїзда, який курсує через Хмельницький 17:01 На Хмельниччині місяць шукають 22-річну Аліну Запорожець 16:16 На Хмельниччині вручили державні нагороди освітянам, підприємцям та посадовцям (ІМЕНА) 15:30 Скасований потяг Кам’янець — Ужгород можуть повернути ближче до літа, — Укрзалізниця 14:51 Військового з Хмельницького району Жукова Сергія відзначили нагородою посмертно 14:09 Педіатри Хмельницького: з ким ще можна укласти декларацію 13:33 Живцем згорів в будинку: на Хмельниччині в пожежі загинув чоловік 13:10 Ціни у Хмельницькому: де вигідніше купувати курячі яйця 12:37 На Хмельниччині 17-річна квартиранта обікрала пенсіонерку на пів мільйона гривень 12:10 Скільки заробили головні медики Хмельницького у 2025 році (ІНФОГРАФІКА) 11:30 Загинули четверо військових з Хмельниччини: Котик Валентин, Лебеденко Назар, Ожіховський Василь, Франків Олександр 10:48 Роками ґвалтував дитину і змушував мовчати: судитимуть 45-річного жителя Хмельниччини 10:07 На Хмельниччині працювала ППО: що відомо про атаку 17 лютого
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up