Документ у смартфоні. У додатку «Дія» буде свідоцтво про народження

Документ у смартфоні. У додатку «Дія» буде свідоцтво про народження
Фото ілюстративне
  • У застосунку "Дія" з'явиться електронне свідоцтво про народження.
  • Батьки зможуть завантажити собі документ на телефон. 

В Україні буде діяти цифрове свідоцтво про дітей віком до 14 років. Документ відтепер буде доступний в застосунку "Дія". Таку постанову схвалив Кабмін на засіданні 23 вересня, передає "Укрінформ".

Як йдеться на сайті Урядового порталу, електронне свідоцтво відповідно можна буде завантажити на смартфон і воно матиме таку ж юридичну силу, як і паперове свідоцтво про народження.

Окрім свідоцтва, в застосунку буде також показувпатись актуальна прописка дитини. 

Ухвалена постанова буде визначати порядок замовлення, формування, пред’явлення та встановлення достовірності е-свідоцтва про народження. Також визначено можливість передавання цифрового свідоцтва про народження у вигляді електронних копій.

«Раніше свідоцтво про народження було лише в паперовому вигляді. Відтепер документ також відображатиметься в мобільному застосунку "Дія" в обох батьків», - зазначив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Відомо, що незабаром стартує бета-тестування електронного свідоцтва про народження в мобільному застосунку "Дія".

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (1)
  • Yuriy Bud
    так приходиш ... скинте но мені документи вашої дитини
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:10 Графік погодинних відключень світла у Хмельницькому та області на 1 лютого 18:01 До –24° вночі: погода на Хмельниччині у перший день лютого 17:18 Коли Стрітення і Великий піст: церковний календар на лютий 16:43 Зміни з 1 лютого: кому підвищать зарплати і що буде з тарифами Від читача 08:41 3 555 коронарографій та 1 663 стентувань коронарних артерій виконали протягом 2025 року фахівці КНП "ХОССЦ" 16:16 Вакансії з неповною зайнятістю у Хмельницькому: підбірка із оплатою від 8 до 45 тисяч 15:19 У Хмельницькому активісти заявили про каналізаційні стоки у притоку Бугу: влада заперечує 14:30 Як покарали керівника зоокутка, з якого втекли левиці у Хмельницькому 13:51 Аварія на мережі: у Хмельницькому частина міста без води 13:13 На Хмельниччині чоловік провалився під кригу під час нічної риболовлі 12:22 На Хмельниччині запровадили аварійні відключення світла: де немає електроенергії 11:41 Автобус збив пішохідку поблизу Хмельницького: жінка в лікарні 11:02 У пожежі на Хмельниччині загинув чоловік
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up