Другий енергоблок Хмельницької АЕС підключили до мережі

Другий енергоблок Хмельницької АЕС підключили до мережі
Фото: УНІАН
  • Запуск енергоблока 13 лютого зупинили в аварійному порядку. 
  • Уже 15 лютого енергоблок було підключено до мережі.

Сьогодні, 15 лютого, енергоблок №2 Хмельницької атомної електростанції підключили до Об’єднаної енергосистеми України після завершення ремонтної кампанії. Про це йдеться у повідомленні на вебпорталі НАЕК "Енергоатом".

  • "Це дає додаткові 1000 МВт до енергосистеми. Ми сподіваємося, що це вирішить усі питання забезпечення потреб України в електроенергії в зимовий період", - наголосив керівник НАЕК "Енергоатом" Петро Котін.

У повідомленні наголошується, що ремонтні роботи було проведено з дотриманням усіх вимог безпеки.  9 лютого відбулося засідання Комісії Держатомрегулювання, яка погодила завершення ремонтних робіт на енергоблоці №2 та його підключення.

Варто нагадати, що 13 лютого на енергоблоці №2 під час пускових операцій спрацював аварійний захист. Як повідомлялося, "відбулося хибне спрацювання диференційного захисту одного з резервних трансформаторів власних потреб енергоблоку з відключенням секцій нормального живлення та секцій надійного електропостачання. Внаслідок знеструмлення секцій надійного електропостачання відбулося спрацювання аварійного захисту енергоблоку та успішний запуск блокових та загальностанційних резервних дизель-генераторів". Після інциденту була створена комісія з розслідування причин порушення. 

 

Додайте Всім.юа до вибраних джерел у Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:37 Погода у Хмельницькому: прогноз на тиждень 20:23 Планові та аварійні відключення світла у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 19:07 «На щиті» повертаються 4 захисників з Хмельниччини (ІМЕНА) 18:26 На Алеї надії в Хмельницькому з’явиться ще 80 портретів Від читача 17:26 Блокуй фейки та шахраїв: як долучитися до спільноти «Брама» 17:51 На Білогірщині мікроавтобус зіткнувся з потягом 17:05 Міноборони спростило повернення із СЗЧ: що потрібно знати військовим з Хмельниччини 16:19 «У нього були золоті руки»: у Хмельницькому попрощалися із Андрієм Кордасом 15:40 Кокаїн та карткові ігри: на Хмельниччині затримали кримінального авторитета play_circle_filled 14:57 Перевіряють версію з епілепсією: на якій стадії розслідування смертельної ДТП біля «Оазису» 14:12 «Вирішував питання» із військовим обліком: судитимуть 46-річного жителя Нетішина 13:31 Біля Прибузького в ДТП загинула 28-річна пішохідка: деталі 12:44 У Хмельницькому зафіксували аварійні відключення світла (АДРЕСИ) 12:04 В ДТП на Кам’янецькій травмувався пасажир тролейбуса 11:28 На 3 померлих — 1 новонароджений: демографічна ситуація на Хмельниччині 10:42 Спричинив ДТП і втік: у Кам’янці затримали п’яного водія 09:35 «Милі мордочки» отримали свої нагороди: як у редакції vsim.ua вітали переможців фотоконкурсу 09:34 У Кам’янці водій маршрутки домагався 12-річної дівчинки 08:30 Кам’янчанин Михайло Драпатий стане Головнокомандувачем ЗСУ: деталі
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up