Співоче поле побудували в 1988 році в долині Південного Бугу. Його відкрили під час святкування всеукраїнського фестивалю народної творчості. Задуманого на його місці культурно-розважального центру відкрити тут не вдалося. Потім частину території зайняли торгові центри та гіпермаркет «Епіцентр». Саме останній і повинен був прибрати металобрухт із Співочого поля. Та за майже 10 років зробити цього не можуть. Все обіцяють і відговорюються.
А міські посадовці вже давно пригляділи цю ділянку. Вирішили, що можна облаштувати тут футбольні поля. Розробили проект та подбали про виділення коштів на його реалізацію. Та досі живуть надіями, щоб конструкції заберуть.
Вплинути на ситуацію особисто журналістам «ВСІМ» обіцяли вже два керівника міста - Костянтин Чернилевський та Олександр Симчишин.
- Проект ми не реалізовуємо через те, що «Епіцентр» не може вивезти металеві конструкції. Як тільки вони це зроблять, ми будемо шукати нові варіанти виконання проекту, - заявив на початку 2015 року тодішній секретар Хмельницької міської ради, виконуючий обов’язки міського голови Костянтин Чернелевський.
На останній сесії Хмельницької міської ради, яка була 16 березня, колеги Олександра Гереги з партії «За конкретні справи» попросили в діючого мера місяць. Сказали, що цього часу їм буде достатньо, аби звільнити територію. Але час йде, а брухт лежить. Як розповіли «ВСІМ» в юридичному відділі гіпермаркету «Епіцентр», вже розпочався пошук того, хто вивезе громіздкі конструкції. Оголошення в газету подали тільки вчора, 7 квітня.
- Перше оголошення про пошук підприємця оголосили 7 квітня. Триватиме збір пропозицій до кінця місяця. Впевнені, що такий найдеться, - пояснив «ВСІМ» юрист «Епіцентру» Андрій Галан.
Та сумніву успішності такого пошуку піддають аналогічні слова того ж юридичного відділу. Такі ж обіцянки вони давали ще в січні 2015 року. Потенційним учасникам конкурсу пропонують не просто вивезти габаритний брухт, а й викупити його. Причому вартості не вказують в оголошенні. Позбутися набридлого вантажу не можуть з 2007 року.
- Футбольні поля на Співочому полі цього року не робитимемо. Розуміємо, що вони потрібні місту, але не все зразу, - прокоментував "ВСІМ" міський голова Хмельницького Олександр Симчишин.
Конструкції закинули сухим гіллям А поки «Епіцентр» шукає того, хто за ними прибрати схоче, міська влада вирішила прикрасити цю місцевість. Там, де планувалось облаштувати футбольне поле, висадили дерева. Пояснюють - в рамках місячника благоустрою. Взялися за відра і лопати та гайда зелену зону облаштовувати. А за пару двійку років металобрухт за деревами і сховається. Прес-служба міської ради прозвітувала так:
«Кілька годин роботи - і досі пустий берег річки вже прикрашає молода посадка. Мине пара-трійка років - і це місце цілком може стати чудовим міні-парком для відпочинку хмельничан», - йдеться на офіційній сторінці Хмельницької міськради у Фейсбук.
На 150 дерев більше, ніж раніше, віднині ростиме на вулиці Прибузькій. Зелену зону для хмельничан в рамках місячника бла...
Опубліковано Хмельницька міська рада 5 квітня 2016 р.
Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.
нафіга садити дерева там, де скоро мають їхати важкою технікою забирати залізо (прості ЗІЛи цього не заберуть)
питання два:
нафіга садити дерева там, де хочуть зробити футбольні поля?
питання три: нафіга ставити охорону на ці дерева і мучити людей. тупо викинуті гроші на вітер і пофігізм на людську працю. Головне свободний мер знову на пустому місці попіарився і замилив людям очі. Типу я шось роблю гарне і корисне. а на ділі нічого то і не зробив. Одна показуха на тому, чого не треба або на тому, що і так мало б робитися чи підготовлено до нього.
МАРАЗМАТИЗМ