Ще до початку зустрічі актовий зал Хмельницького національного університету заполонила молодь. Прийшли не лише ті, хто навчається у цьому ВНЗ, але й студенти інших вишів. Дехто прийшов послухати про творчість гурту, а декого цікавили більш серйозні питання.
Із затримкою в 15 хвилин на сцену вийшов Тарас Тополя. Розпочав з того, що така можливість поговорити про все, що тільки кого цікавить, є унікальною, адже на концертах вокаліст часу на розмови не вистачає.
Півтори години діалогу минули непомітно. Говорили про різне: від студентських років Тараса, перших кроків на сцені та проекту "Шанс" і до артистів, що виступають в Москві, російської мови і волонтерства. Наприкінці співав виконав під гітару одну з пісень гурту.
Журналісти vsim.ua вибрали найцікавіші питання, на які довелось відповідати лідеру гурту "Антитіла" у Хмельницькому.
Чому гурт "Антитіла" не брав участь у відборі на "Євробачення"? І за кого вболівали?
- Два роки тому нам взагалі було не до "Євробачення", як і всій країні. Минулого і цього року не пробували, бо не мали пісні, з якою ми б могли б взяти участь. Щось вигадувати спеціально ми не хотіли. Якщо у нас колись появиться пісня до мурах, з серйозним меседжем і текстом і з хорошою мелодією, то ми обов'язково візьмемо участь.
Скажу чесно, я не почув на цьому відборі тих пісень, які були б до душі. Іншої Джамали цього року не сталося. Серед тих композицій, за якими спостерігав, найсильніша пісня була у MELOVIN. Але виграв O.Torvald за рахунок свого напору, впевненості.
Чому в Україна культура така дорога? Піти кудись або дорого, або якщо це безкоштовно, то про подію майже нічого невідомо?
- Я можу говорити тільки про музику. Завжди ціна квитка має декілька складових. Перше - це рівень гонорару артиста, друге - це затрати на зал, оренду світла, звуку, відеокамери. Це також обслуговуючий персонал, логістика. Плюс ще реклама, люди ж мають якось дізнатись про концерт. З цього всього і формується ціна квитка. Великі артисти перегинають планку і накручують ціну, але вони розуміють, що люди готові платити.
Артистів, які виступають у Росії, називають зрадниками. На них пишуть петиції, вимагають забрати звання народних артистів. Чи це справедливо?
- Більшість людей займають негативну позицію щодо діяльності українських артистів на тих чи інших заходах в Росії під час того, як йде неоголошена війна. Це факт. Народні настрої такі. Є категорія людей, яких все одно. Нема жодних підстав судити їх за державну зраду. З морально-етичного боку - це їхня справа. Кожен робить те, що хоче. Ми не можемо когось публічно засуджувати. Вони чудово розуміють, що там заробляють гроші, а в Україні отримують обструкцію з боку народу. Вони свідомо йдуть на це.
Студенти з нетерпінням чекали на зустріч з кумиром
Тарас Тополя не лише відповідав, але й жартував
В залі було холодно. Двоє студенток подарували Тарасу каву
Дівчатка виграли світшоти і квиток на концерт "Антитіл"
Не обійшлось і без традиційного спільного фото
І як же піти без селфі з улюбленим співаком?
Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.
Олег
Таня Олексієнко