Фекалії затоплюють підвал хмельницької багатоповерхівки: причини

Фекалії затоплюють підвал хмельницької багатоповерхівки: причини
Фото - «Суспільне. Хмельницький»
 • Комунальники кажуть – винні мешканці.
 • Мешканці не згідні.

Десятки разів на місяць затоплює каналізаційними стоками підвал п'ятиповерхівки, що в Хмельницькому на проспекті Миру, 67.

Про це «Суспільному» оповів мешканець однієї з квартири на першому поверсі будинку Анатолій Поцілуй.

«За листопад разів 20 забивалося вже, - наголошує. - Якщо ви були в підвалі, то бачили, скільки там тої багнюки, і воно все в хату йде. І дихаємо тією багнюкою, на першому особливо поверсі».

Хмельничанин жаліється: усі кімнати були в цвілі. Довелося робити ремонт, аби позбутися її. Певен: цвіль є й в інших квартирах.

Головний інженер управляючої муніципальної компанії «Озерна» Галина Сладкомедова констатує: трубу до зовнішнього каналізаційного колодязя у четвертому під’їзді на проспекті Миру, 64 мешканці будинку забивають четвертий раз за рік. При прочистці, заважує, комунальники витягували і пляшки, і простирадла, і пляшки.

«В період закруток, то ми витягуємо різні овочі, - каже й пояснює:  - Коли забивається колодязь, він наповнюється оцими нечистотами, і в результаті, під напором, потрапляє в загальний вивід каналізаційні нечистоти, і видавлюється глушка, яка знаходиться в підвалі».

Анатолій Поцілуйко, щоправда, такому поясненню не вельми йме віри.

«Не може бути, - акцентує, - щоб люди три рази на день кидали щось, щоб забивалося».

Та начальник служби каналізаційних мереж міського комунального підприємства «Хмельницькводоканал» Олександр Ліпський підтверджує: до прочистки колодязя за цією ж адресою виїжджають кілька разів на рік.

Каналізацію комунальники прочистили. Водоканалівці обстежили самоплинний колектор діаметром 250 міліметрів. Констатували: працює в технічно справному стані наразі. У підвалі будинку провели дезінфекцію. Тож, наразі все в нормі. А далі – покаже час.

Читайте також: 

15 неочевидних предметів, які заборонено кидати в унітаз і в раковину

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.

Коментарі (9)
 • viktor

  Вот у нас в подезде поселилося повно орків,вони привикли в дерьме жити так і продовжують,так шо нема чому дивуватися.
 • Мария Савчук- Заболотная

  Можливо,частково є вина мешканців,але проблема,зовсім інша,затоплення відбувається після виклику 65будинку,там прочищають,а далі всі нечистоти з 65 будинку валять в 67 в підвал.Дуже просимо надіслати компетентну комісії щоб установити проблему.Запах до 4поверху,аж очі виїдав.Те що комунальники прибрали це тимчасово.Після таких частих підтоплень будинок руйнується.
 • Читач47

  Наслідки європизації. Не потрібно було позбавляти людей близького розташування сміттєвих баків і сміттєпроводів, а утримувати у належному стані. Не завжди чужий досвід кращий досвід. Часто і свій кращий.

  Markоs reply Читач47

  Victoria Markova reply Читач47

  Так, звичайно, краще жити як при радянському союзі. Так це вам до роzzії тоді треба. Все як ви бажаєте. До чого тут "європизація", якщо люди не вміють використовувати речі за призначенням?
 • Ольга Сергіївна

  Звичайно ж мешканці,а хто інший!
  Додуматися до такого пляшки.. простирадла..прокладки..
  ЗасрАнці💩 фЄ💩

  Мария Савчук- Заболотная reply Ольга Сергіївна

  Ольга Сергіївна Ви там були,бачили,то не беріть гріха на душу.

keyboard_arrow_up