Хмельничани організували мережу ботоферм, яка фінансувалася з РФ (ФОТО)

Хмельничани організували мережу ботоферм, яка фінансувалася з РФ (ФОТО)
  • Метою ботоферм була агітація за "Л-ДНР" та дискредитація вакцинації.

 

Незаконну схему організували четверо мешканців Хмельницького. Вони розмістили обладнання в орендованому приміщенні торговельного центру та за місцями проживання та просували фейкові акаунти у соціальних мережах для поширення неправдивої інформації.

  • "Зловмисники забезпечували поширювання постів для дискредитації вакцинації та на підтримку терористичних організацій «Л/ДНР». Встановлено, що їх фінансували з території РФ через електронні гаманці санкційних платіжних систем", - повідомили у пресслужбі СБУ.

Також частину обладнання зловмисники використовували для заробітку на незаконній маршрутизації міжнародного телекомунікаційного трафіку.

Під час проведення обшуків правоохоронці виявили і вилучили:

  • комп’ютерну техніку зі встановленим спеціалізованим програмним забезпеченням; 
  • Gsm sms banking, sim bank, GoIP шлюзи;
  • кілька сотень сім-карток.

За даним фактом відкрили провадження за частиною 2 статті 361 (несанкціоноване втручання в роботу електронно-обчислювальних машин (комп'ютерів), автоматизованих систем, комп'ютерних мереж чи мереж електрозв'язку) Кримінального кодексу України, триває слідство.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (3)
  • Морекруз
    Всех четверых,сук, отправить на ПМЖ в ДНР! Навсегда
    Борисас Моисеявичюс reply Морекруз
    Навсегда? А ДНР будет существовать всегда?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:38 Погода у Хмельницькому: прогноз на тиждень 20:39 Планові та аварійні відключення світла у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 19:56 Померла чиновниця обласної військової адміністрації Алла Нігловська 19:23 Понад 5,3 мільйона за право видобутку: на Хмельниччині продають родовище чарнокіту photo_camera Від читача 08:21 Щодо гарантій сплати митних платежів 18:05 Екс керівник прокуратури Хмельницького показав декларацію: скільки заробив і що має 17:41 У Хмельницькому бракує понад 200 водіїв громадського транспорту через мобілізацію 17:12 «Осколки з мозку просто зішкрібали»: історія незламного «Фотографа» з Хмельниччини 16:39 Проїхав на «червоне»: у Хмельницькому оштрафували водія громадського транспорту 16:00 У ДТП на Шепетівщині загинула 52-річна велосипедистка 15:15 Хто отримує 70 тисяч, а хто — менше 7: зарплати директорів комунальних підприємств Хмельницького 14:20 На Хмельниччині порушників правил риболовлі оштрафували на 3 тисячі 13:04 На дорогах Хмельниччини роблять ямковий ремонт: де саме photo_camera 12:32 Схема на 2,4 мільйона: у Хмельницькому судитимуть працівницю Держкадастру 12:01 У Хмельницькому померла лікар-стоматолог Лариса Романюк 11:02 Судитимуть водія, який будучи п’яним збив 17-річного Дмитра 10:01 Був у відпустці: у пожежі на Хмельниччині загинув оператор БпЛА 09:12 На Хмельниччину приїжджала міністерка у справах ветеранів України: деталі photo_camera 08:30 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 11 березня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up