Курчатов чи Шухевич? Хмельничанин просить повернути стару назву вулиці у Гречанах

Курчатов чи Шухевич? Хмельничанин просить повернути стару назву вулиці у Гречанах
Фото - wikipedia
 • На сайті електронних петицій з’явилась пропозиція повернути перейменованій вулиці Курчатова стару назву.

Нову петицію зареєстрували на сайті до мерії. Хмельничанин Дмитро Макогончук просить повернути історичну назву колишній вулиці Курчатова. Така пропозиція з'явилась на порталі 24 січня. 

“Прошу повернути історичну назву вулиці - на який виросло не одне покоління людей, а саме вулиця Курчатова. Курчатов - це насамперед вчений, фізик. Так він народився і жив у період СРСР, але мабуть це не його вина…Вважаю ім'я почесного фізика достойне для подальшого вшанування в нашому місті. Тому прошу повернути вулиці її історичну назву - вулиця імені Курчатова”, - пише автор. 

Станом на сьогодні, 31 січня, електронне звернення не зібрало жодного підпису. До кінця збору голосів залишається 83 дні. 

Відео дня

Нагадаємо, вулицю Курчатова переназвали на честь націоналіста Романа Шухевича. Відповідне рішення про перейменування 30 вулиць прийняли на сесії Хмельницької міської ради 20 жовтня минулого року.

Довідка:

Опитування

Яку назву вулиці слід залишити?


Друзі, а як ви ставитесь до такої пропозиції? Чи підтримали б петицію про перейменування вулиці Шухевича? Діліться своїми думками у коментарях. 
 

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (319)
 • Сергей Тронец

  Курчатова
 • Олег Лыпко

  курчатова...не маэ  куди грош1  д1вати .т1льки на пере1менування вулиць..кращеб 1х потритили на онкохворих
 • Bogdan Tkachuk

  Курчатова.
 • Люба Колесникова

  Курчатова

keyboard_arrow_up