Хмельницька ОДА преміювала найактивнішу молодь: у яких номінаціях

Хмельницька ОДА преміювала найактивнішу молодь: у яких номінаціях
Фото - Хмельницька ОДА
  • У Хмельницькому нагородили молодь за “вагомі досягнення у різних сферах  суспільного життя”.
  • "Найактивніших" преміювали на 3,5 тисячі гривень. У яких номінаціях обирали?

В ОДА обирали переможців премії за вагомі досягнення у різних сферах суспільного життя. На Хмельниччині ця премія присуджується молоді, досягнення якої сприяють розвитку молодіжних ініціатив на місцевому рівні з 2010 року. Цьогоріч розмір цієї премії збільшили з 678 гривень до 3,5 тисяч гривень. Про це повідомили у пресслужбі обласної державної адміністрації. 

 Кому вручають:
Премія присуджується особам, які народилися та проживають на території області, віком до 35 років за досягнення у розбудові Хмельницької області та України протягом календарного року, що передує її присудженню. При цьому можуть також враховуватися досягнення кандидата на присудження Премії за попередні роки.

У яких номінаціях обрали переможців: 
Переможців визначали у шести номінаціях:
• “За національно-патріотичне виховання громадян” 
• “За розвиток місцевого самоврядування” 
•  “За наукову діяльність” 
• “За культурно-мистецьку діяльність та творчі досягнення” 
• “За популяризацію здорового способу життя та спортивну діяльність” 
• “За особисту мужність та відвагу".

Відео дня

Як додають в ОДА, цього року на здобуття премії представили 53 кандидатів. Пропозиції отримали від громадських організацій, навчальних закладів, влади. Серед претендентів - вчителі та учні загальноосвітніх та професійно-технічних закладів, студенти, представники молодіжних громадських організацій, викладачі, науковці, діячі культури та мистецтва, лікарі, рятувальники та інші представники активної молоді.

Загалом визначили 14 переможців. Однак імена поки не озвучують. Вручення премій відбудеться 17 грудня під час обласного молодіжного форуму “Хмельниччина молодіжна”. 

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up