Хмельницькі комунальники обіцяють відремонтувати похилений «Меморіал Слави»

Хмельницькі комунальники обіцяють відремонтувати похилений «Меморіал Слави»
Фото "ВСІМ".
Пам’ятник в дендропарку рушиться і розходиться по швах. Плити навколо нього потріскалися.

Найвищий пам’ятник Хмельницького похилився ще в 2014 році. Відтоді міські комунальники неодноразово говорили, що ось-ось та й візьмуться за реставрацію «Меморіалу Слави», який знаходиться при вході в дендропарк «Поділля». Та пам’ятник як був похиленим, таким і залишається. Чи зрушиться справа з місця, «ВСІМ» запитали в заступника міського голови Хмельницького Анатолія Нестерука.

 - Ми знаємо про цю проблему. До святкувань 8 та 9 травня усунемо всі неполадки. Наводитимемо лад навколо усіх пам’ятників в місті, де проходитимуть урочистості, - заявив Анатолій Нестерук.

Найбільша конструкція пам’ятника похилена в сторону. Це чітко помітно. Плити навколо неї - потріскані. Розходяться шви і на самій металічній конструкції. Яким чином усуватимуть ці недоліки – комунальники не кажуть. Як і не розповідають про те, скільки коштів буде витрачено не лише на це, а й на благоустрій інших пам’ятників Хмельницького.

Найбільше плити потріскалися з лівої сторони від похиленої конструкції.Руйнується і сама конструкція.Тріщини забиваються сміттям.Довідка:  Меморіал відкрили у травні 1983 року на перехресті Старокостянтинівського шосе та проспекту Миру. Його автори – скульптор В.Зноба та архітектори В.Громикім і Є.Перехрест. Меморіал увічнює славу військових частин, партизанів, підпільників, які звільняли область від фашистських загарбників.

У меморіальний комплекс входить чотирифігурна бронзова семиметрова композиція, яка складається з трьох солдатів та партизана. Позаду фігур бійців – тридцятиметровий обеліск, виконаний в титані, попереду – чаша вічного вогню. З боку розміщені стели з викарбуваною на них військовою хронікою боротьби і перемог на території області, перелік військових частин і з'єднань, партизанських загонів, підпільних організацій, які діяли на Хмельниччині.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.

Коментарі (3)
  • Анонім

    о, нашли на чем отмыть, лучше дороги по латайте.
  • Анонім

    нічого той Нестерук толкового не зробить. Спиляє, скаже шо забрав на ремонт і він зникне як і Ленін

    Анонім reply Анонім

    Зате виросте банківський рахунок))
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up