У перший день квітня Хмельницький долучився до всесвітньої акції "30 днів на велосипеді". Старт розпочався у парку імені Чекмана, де зібралось близько 20 велосипедистів. На білому містку любителі покататись на двоколісному спілкувались, ділились планами на місяць та знайомились. Традиційного забігу не було.
Організатором акція в Хмельницькому виступила ГО "Критична маса". Її голова Сергій Петрович пояснив, що таким чином учасники відкривають веломарафон після зими.
Умови прості - кожен учасник акції має зареєструватись на офіційному сайті акції (30dob.com). Далі протягом квітня щодня проїхати на двоколісному будь-яку відстань. Свої враження чи досягнення щодня викладати в мережі інтернет з хештегом #30daysofbiking. Організаторами запевняють, що для бажаючих навіть надрукували спеціальні картки, які можна буде прикріпити на велосипеді.
Акція "30 днів на велосипеді" проводиться в Хмельницькому вже втретє. Цьогоріч на білому містку зібрались як старші чоловіки, так і школярі. Кожен приїхав не лише "вигуляти" свого двоколісного товариша, а й стати учасником місячного пробігу.
Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.