Хмельницькій міськраді надійшла перша електронна петиція – створити сквер імені Скрябіна

Хмельницькій міськраді надійшла перша електронна петиція – створити сквер імені Скрябіна
Сьогодні, 19 січня, на сайті Хмельницької міської ради зареєстрували першу електронну петицію.

На новостворений сайт уже надійшла перша петиція від громадян, яка стосується створення у центральній частині міста скверу імені Кузьми Скрябіна. Станом на  14:00 19 січня петицію підписали 11 осіб з 500 необхідних.

Система електронних петицій створена в рамках проекту «Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP), що фінансується Швейцарською Конфедерацією. Наразі  підключення проводиться в тестовому режимі.

У штатному режимі сайт електронних петицій запрацює від 27 січня, коли сесією Хмельницької міської ради буде ухвалено проект рішення "Про внесення змін до Статуту територіальної громади міста Хмельницького та затвердження Порядку розгляду електронної петиції, адресованої Хмельницькій міській раді"

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up