Із зони АТО до Хмельницького повернулись спецпризначенці
- Зі Сходу додому повернулись бійці спецрозділів Головного управління Нацполіції.
- Чоловіки виконували службові обов’язки в зоні АТО два місяці.
До Хмельницького приїхали 35 бійців спецпідрозділів ГУ Національної поліції у Хмельницькій області. Чоловіки повернулись додому після двомісячного відрядження. Вже традиційно, їх зустрічали з квітами і короваєм. Прийшли на захід рідні, близькі, друзі і колеги. Як кажуть у прес-службі обласного управління поліції, чоловіки два місяці допомагали місцевим поліцейським. Спецпризначенці несли службу на блокпостах, охороняли громадський порядок та виконували інші службові обов'язки.

Кращих бійців відзначили подяками. Тепер поліцейські матимуть десять днів відпустки, після якого знову повернуться до роботи.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.