Карантин офіційно продовжили до 11 травня

Карантин офіційно продовжили до 11 травня
  • Карантин мав закінчитися 24 квітня, однак його знову вирішили продовжити.

Сьогодні, 22 квітня, Кабмін схвалив рішення про продовження карантину у зв'язку з протидією поширенню коронавірусної інфекції COVID-19. Карантин в Україні буде тривати тепер по 11 травня. Про це повідомив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль на своїй сторінці у Facebook. 

Також Шмигаль розповів про план виходу країни з карантину.

  • "Він складається з 5 етапів. Стартову точку цього плану ми називаємо "День К". Для його початку є дві умови. По-перше, якщо протягом 10 днів відсоток виявлених випадків захворювання у країні не змінюється або коливається в межах 5%. По-друге, лікарні заповнені пацієнтами з COVID-19 менш ніж на 50%. За нашими розрахунками, "День К" має настати 12 травня", - написав він.

Слід зазначити, що напередодні міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив, що уряд на найближчому засіданні ухвалить рішення про продовження карантину до 12 травня.

ВІДЕО: засідання Уряду 22 квітня

Читайте також: Коронавірусний карантин: новини, цифри та факти за 22 квітня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (22)
  • Таня
    вони натякають- хворійте вдома, не займате лікарні?)))
    ні один політик не заразився вірусом і не помер
  • Юрій Гудок
    Наші безголові люди вірять в те що вірус це міф до того часу поки він не забере когось із родини (((( всі летальні випадки ще попереду
    Віта reply Юрій Гудок
    Він може і через рік забрати. Від жодного виду коронавірусу ще не винайдено вакцини. За десятки років. А померти від голоду, чи коли тебе по голові огріють на виході з супермаркету за пакет з продуктами і трохи грошей - це набагато більш сумна і масова реальність.
  • Юрій Гудок
    Надзвичайно важливе рішення. Все вірно що продовжили карантин. Надіємось що його продовжать і потім ще до кінця епідемії
    Віта reply Юрій Гудок
    Ви взагалі розумієте, що епідемія не скінчиться просто так? або вакцина, або вона з нами на роки. Десятиліття. До виникнення колективного імунітету. Якого не буде, доки люди сидять по домам. Дома повинні сидіти групи ризику. Дорослі люди, що не живуть з літніми батьками чи хронічно хворими людьми, повинні працювати.
    Таня reply Віта
    зимою знов вже буде і грип  і вірус і пневмонія різного генезу и т.д.
    так що хоча б літом якось хоть не сидіти на карантині. бо точно капец буде
  • Рябчук Наталія
    Лікарні будуть заповнені меньше ніж на 50%?
    Якщо в нас на мільйон з капейками в лікарні перебуває з усієї області до 50 людей офіційно хворих?  Чьотаржу...слів не має.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
20:30 Планові відключення світла у Хмельницькому на 3 березня 20:12 «З Хмельницького неможливо купити квитки»: громадський діяч поскаржився на Укрзалізницю 19:31 Хто у Хмельницькому може безкоштовно їздити у громадському транспорті: перелік категорій 19:10 Квартира за 1,7 мільйона: що задекларувала звільнена Ірина Ковальчук Від читача 11:43 До уваги суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності! 18:43 У Хмельницькому чоловіка госпіталізували після нападу з ножем у закладі 18:04 У Хмельницькій громаді від грипу помер 43-річний чоловік 17:27 У Хмельницькому жінка стала посмертною доноркою для двох людей 17:05 Бригада «Буревій»: ті, що перетворюють ворогів у попіл (соціальна реклама) 16:43 «Смотрящий» катував хмельничанина, бо той посигналив його дівчині на дорозі 16:12 1,8 млн грн, які мали піти на ЗСУ, повернули колишньому митрополиту УПЦ мп 15:41 У Хмельницькому попрощаються з двома військовими: Олександром Слободяном та Віталієм Ващуком 15:04 Від Асі до Ітана: як хмельничани називали дітей в лютому 14:04 На Хмельниччині громада переплатила за електрику майже 2 мільйони: справу вирішував суд 13:53 Дерев'яна вагонка. Як створити затишок без відчуття дачного будиночка (новини компаній) 13:13 На фронті загинули троє військових з Хмельниччини. Хто вони 12:31 На Хмельниччині розслідують розстріл безпритульної собаки 12:00 Симчишин призначив нового начальника департаменту освіти: що про нього відомо 11:45 У Хмельницькому відбулася Рада директорів Спілки «Борошномели України»: що важливо знати локальному бізнесу? (новини компаній) 11:01 Хмельниччині виділили 142 млн грн на шкільні автобуси: кому закуплять першочергово
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up