Карантин поки продовжується, а дані по COVID-19 постійно змінюються.
Ми зібрали для вас найцікавіші та найсвіжіші дані про коронавірус.
За актуальними новинами з Хмельницького. області, України та світу слідкуйте разом із vsim.ua.
Карантин вніс свої корективи у наше життя. Самоізоляція, обсервація, COVID-19 — зараз саме ці слова постійно на слуху. Але новин про це настільки багато, що іноді голова йде обертом. Ба більше, інколи вкрай важко зрозуміти де правда, а де черговий фейк.
Саме тут ми збираємо найактуальніші новини про події в Хмельницькому, Україні та світі, пов’язані із COVID-19. Новина динамічна і постійно оновлюється. Слідкуйте за оновленнями на нашому сайті та будьте у курсі найактуальніших подій.
20:20 - у митрополита Тернопільського і Кременецького УПЦ Московського патріархату Сергія виявлено коронавірусну хворобу Covid-19.
- Київські колеги повідомили нам, що в Олександрівській лікарні (Київ) лікують митрополита Сергія. Окрім того, хворобу уже підтвердили у 4-х священників і диякона, які дотичні до Почаєва. Також коронавірус виявлено у священника, що має стосунок до Почаєва, та його дружини", говорить заступник начальника Тернопільського обласного лабораторного центру Володимир Паничев, слова якого передає Укрінформ
Станом на 22 квітня у Тернопільській області зафіксовано 471 хворий на CОVID-19, з них - 31 дитина, 312 медики, 7 випадків – летальні.
19:40 - У Чернівецькій області станом на 21 квітня є 167 працівників медичних закладів, у яких було виявлено COVID-19. Двоє медпрацівників - це сестра-господиня з лікарні швидкої медичної допомоги та медсестра з Герцаївської районної лікарн - померли, - про це повідомляє Чернівецька ОДА.
19:25 - в Італії протягом останньої доби від коронавірусної хвороби видужали 2943 людини – найбільше число від початку епідемії. Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на дані Управління цивільного захисту Італії.
18:30 - Речовий ринок на карантині. Замість покупців тут собаки, а продавців замінюють охоронці. Як виглядає ринок, дивіться у нашому матеріалі.
18:00 - у Хмельницькій області наразі на самоізоляції знаходиться 1563 особи. Про це повідомив перший заступник голови адміністрації Роман Примуш під час сьогоднішнього брифінгу щодо протидії поширення коронавірусної інфекції на території області. Як він додав, в області продовжуються контрольні заходи щодо дотримання карантинних обмежень. Так, Нацполіцією складено 8 адмінпротоколів за минулу добу.
17:35 - в ОДА розповіли про забезпечення медичними кадрами в області:
16:50 - одужав чоловік із Шепетівки, який лікувався амбулаторно. Два ПЛР-тести дали негативний результат. Це сьомий випадок оджуання в області. Про це інформує Хмельницька ОДА,
16:30 - зафіксовано ще один летальний випадок. Померла черниця з монастиря у Головчинцях Летичівського району. Вона була на лікуванні у Хмельницькій інфекційній лікарні. Це п'ята смерть від COVID-19 в області. Про це інформує Хмельницька ОДА.
16:00 - На час карантину Кабмін встановив державне регулювання цін на 10 продуктових товарів, 7 лікарських засобів й 11 видів антисептиків.
15:45 - Від початку пандемії на COVID-19 захворіли 62 мешканця Хмельниччини. Ці дані є актуальними на 15:00 22 квітня. Залежно від віку кількість пацієнтів значно різниться. Інформацію щодо віку хворих сьогодні під час онлайн-брифінгу повідомив заступник голови Хмельницької ОДА Роман Примуш. Отож, віковий розподіл є таким:
14:45 - Режим проїзду в громадському транспорті за спецперепустками можуть запровадити вже наприкінці цього тижня — у п’ятницю, 24 квітня
14:00 - Кабмін схвалив рішення про продовження карантину у зв'язку з протидією поширенню коронавірусної інфекції COVID-19. Карантин в Україні буде тривати тепер по 11 травня. Про це повідомив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль на своїй сторінці у Facebook.
Також Шмигаль розповів про план виходу країни з карантину.
13:15 - дивіться трансляцію засідання Кабміну. Серед інших мають розглянути питання про карантин.
12:50 - карантин планують продовжити до 11 травня. Про це заявив Прем'єр-міністр України Д. Шмигаль.
"За розрахунками Національної академії наук України, які було отримано нещодавно, очікуються ще два піки захворюваності: один орієнтовно – це кінець квітня і, орієнтовно, – між 3 і 8 травня... ґрунтуючись на цих розрахунках, ми продовжимо карантин, як мінімум до 11 травня", - зауважив Шмигаль".
12:30 -
11:30 - Наступні два роки боротимемося із коронавірусом. Із інтерв'ю з прем'єр-міністром України:
«ВООЗ передбачає, і ми з цим погоджуємося, що наступні два роки ми будемо жити в умовах протистояння цій хворобі і збереження життя та здоров’я наших людей. Тому тут не має бути ілюзій, що в травні місяці закінчився карантин і ми всі вийшли і все забули», – наголосив Шмигаль.
«В тому числі в Китаї є повторні хвилі. І в інших країнах, які ніби першу хвилю пройшли і ніби вже її здолали, сьогодні вже спостерігають за початком другої хвилі захворюваності. Тому ілюзії, що Україні вдалося втримати першу хвилю і все в порядку, немає. Потрібно вчитися жити в нових умовах», – цитує його слова "Радіо Свобода"
11:10 - в Збройних Силах України зареєстровано 43 випадки захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2, з них 4 людини одужали та 2 летальних випадки. На ізоляції (в тому числі самоізоляція) – 289 осіб. Кількість військовослужбовців, у яких закінчується ізоляція у найближчих 3 доби – 140 осіб. Про це повідомляє Командування Медичних сил Збройних Сил України
10:50 - "Всі без виключення бригади екстреної швидкої допомоги, які визначені для боротьби з COVID-19, будуть фінансуватися за підвищеними розцінками. До них входить також підвищена заробітна плата до 300%", – зазначив очільник МОЗ Максим Степанов.
Максим Степанов зазначив, що у державному бюджеті на це фінансування вже є закладені відповідні кошти.
9:30 - в Україні 6 592 лабораторно підтверджені випадки COVID-19, з них 174 летальні, 424 пацієнти одужали. За добу зафіксовано 467 нових випадків.
Наразі коронавірусна хвороба виявлена:
9:25 - Усі шість нових хворих у Чемеровецькому районі - мешканці одного селища - Закупне. До того ж це члени однієї сім'ї. Усі вони входили до групи контактних осіб попереднього хворого. Про це повідомляють у районному штабі з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.
Географія поширення COVID-19 в області (62 випадки):
9:00 - інформація від Хмельницької міськради:
- Станом на 9.00 22 квітня в Хмельницькій області 62 лабораторно підтверджених випадки COVID-19. З них: 6 одужало, 4 летальних випадки, 1 на контролі Чернівецького лабораторного центру.
- Загалом зафіксовано 15 випадків захворювання на COVID-19 у хмельничан. - 4 одужали, - 1 померла, - 1 в лікарні, - 9 лікуються амбулаторно.
- В інфекційній лікарні станом на 8:30 38 хворих. Госпіталізовані 3 особи з різними інфекційними захворюваннями, хворих з підозрою на COVID-19 в лікарні немає.
- В інфекційній лікарні 16 хворих на COVID-19, з них одна жінка з Хмельницького. Сьогодні виписують ще 1 людину - одужав чоловік з Шепетівки. В інфекційній лікарні 29 хворих з пневмоніями, в міській - 1, в міській дитячій - 2.
8:00 - останні дані по захворюваності в світі від worldometers.info:
22:10 - кількість інфікованих коронавірусом у світі станом на 22 квітня становить понад 2,5 мільйона. Про це свідчать дані Університету імені Джонса Гопкінса. Від COVID-19 померли 177 445 людей, одужали майже 682 тисячі.
21:00 - Всесвітня організація охорони здоров’я закликала Білорусь запровадити обмежувальні заходи, щоб забезпечити дистанціювання громадян і сповільнити поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у світі, повідомляє Радіо Свобода.
20:30 — сім нових випадків COVID-19 зафіксували на Хмельниччині — шість у Чемеровецькому районі та один у місті Хмельницькому. Про хмельничанина відомо те, що він є лікарем інфекційної лікарні. Тепер в області загалом 62 випадки інфікування коронавірусом.
19:00 — хмельничан обурили події в одному з Віньковецьких храмів. Пояснюємо, що там сталося чи що про це кажуть у поліції.
17:10 — у Дунаєвецькому районі склали протокол на порушника самоізоляції. 42-річному чоловіку загрожує штраф у щонайменше 17 тисяч гривень.
17:00 — за словами голова ОДА, великодні богослужіння відвідали 6200 хмельничан. Для порівняння, минулого року їх було 200 тисяч.
16:30 — на Великдень у Хмельницькому не проводили ПЛР-тестування на коронавірус. Цей день у лабораторному центрі зробили санітарним, а також дали вихідний чотирьом працівникам, які безпосередньо проводять тести. До цьому вони працювали три тижні без вихідних.
15:50 — у монастирі в Головчинцях зафіксували два нові випадки COVID-19. Інфікувалися монахиня та послушник. Таким чином кількість людей з коронавірусом у монастирі та Летичівському районі загалом становить п'ять. У цілому на Хмельниччині тепер 55 випадків COVID-19, у тому числі 46 хворіють зараз.
15:30 — Поліцейські та священнослужителі розповіли, як минув Великдень у Хмельницькому. Деталі за посиланням.
15:00 — загальна кількість випадків COVID-19 у світі досягла 2,5 мільйона. Одужали понад 658 тисяч людей, померли понад 171 тисяча.
14:40 — дендропарк після Великодня — залишки вогнищ та недопалки: фоторепортаж.
13:50 — СБУ викрила 207 людей, які розповсюджували фейки про коронавірус в Інтернеті. Також заблокували понад дві тисячі спільнот з аудиторією у 800 тисяч користувачів. Серед 207 агітаторів 10 діяли за завданням Росії. Щодо них розпочали кримінальні провадження.
13:30 — в Україні карантин можуть подовжити. Чи підтримуєте ви таке рішення? Висловлюйте свої думки у нашому опитуванні.
12:45 — на період карантину мінімальна допомога для безробітних зросла з 650 до 1000 гривень на місяць. Підвищення діятиме від 12 березня до моменту, коли мине 30 днів після скасування обмежень. Про це повідомили на сайті Державного центру зайнятості.
12:30 — COVID-19 подолали у трьох країнах світу. Це Гренландія (11 захворіли, 11 одужали), Мавританія (7 захворіли, 1 помер, 6 одужали) та Бурунді (5 захворіли, 1 помер, 4 одужали). Такі дані є на сайті Worldometers.
11:45 — в інфекційній лікарні помер чоловік 1972 року народження, якого лікували від COVID-19. Це четверта смерть від коронавірусу на Хмельниччині.
10:25 — карантин в Україні, найімовірніше, продовжать. Про це розповів прем'єр-міністр Дмитро Шмигаль. Разом із тим деякі обмеження планують пом'якшити.
09:40 — в Україні підтверджено загалом 6125 випадків COVID-19, протягом доби — 415. Випадків смерті зареєстровано 161, одужали 367 пацієнтів.
09:20 — у Летичівському районі на COVID-19 захворів священик Свято-Преображенського жіночого монастиря УПЦ МП. Він є одним із трьох нових пацієнтів, про яких Хмельницька ОДА повідомила вчора, 21 квітня. Загалом у Летичівському районі три випадки COVID-19. Двоє інших пацієнтів — це монахині того ж монастиря.
Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.
С Днём Рождения Нашего Товарища ЛЕНИНА !!!
У них там все своё, все с грядки своей И живность тоже сами выращивают для себя Вода с древнего колодязя
Откуда на свежем воздухе , на солнце , на природе , там вирус???
Почему так быстро заражаются?? Если посещать трипдачу, онкоотдеения, отделение синегнойной палочки, пульманологию с бронхитами и пневмониями, тубдеспансер, гепатитное отделение , без маски и перчаток, то на следующий день ты незаболеешь!!!
Вот врач,например из Китая, что первым увидел нулевого пациента Ведь в маске был !!!И не первый год с пневмониями работает!!
Заразился быстро Увидел схожесть всех вирусов Умер
ЕСТЬ РАЗНИЦА??
И теми ковии 2002_ 2004_2009_2012_2014 что нас заражали тоже переболела Выписки есть Симптомы описать??
Вы хоть себе представляете сколько ЕТО ЛЕЧЕНИЕ стоит???
Вам то что, вам и зп ОГОГО и пенсия и льготыльготы и паи и дармовые квартиры и дармовые автопарки и дармовой бензин и все дармовые и нашару и нахаляву
Просто микрорайон такой, что осеменятор по несколько раз на день летал тогда
А череповецкий район с тернопольской областью Там аж зашкваливает, около 500 по области, а на самом деле может и больше , тесты дорогие На те деньги , что тест, на чае и хлебе месяц жить можна
А с той стороны , что Виница , там в основном все врачи. из больниц и мёд персонал заболели С той стороны любящих путешествовать по миру очень мало