Карантинні перевірки на Хмельниччині: склали ще 13 постанов і 89 протоколів

Карантинні перевірки на Хмельниччині: склали ще 13 постанов і 89 протоколів
Фото - Хмельницька ОДА
  • Дізнавайтесь про результати рейдових перевірок за минулу добу.

Попри те, що Хмельниччина перебуває у “жовтій” зоні, перевірки за дотриманням карантинних обмежень тривають. Скільки виявили порушень за минулу добу?

Держпродспоживслужба:

За минулу добу перевірили 134 суб’єкти господарювання, з них 7 ЗОШ, 4 дошкільних закладів, 13 закладів громадського харчування, 51 об’єкт торгівлі продовольчими товарами, 31 об’єкт торгівлі непродовольчими товарами, 6 агропродовольчих ринки та 22 інших об’єкти. Виявили порушення на 12 об’єктах. Склали 2 протоколи про порушення санітарних норм. 12 інформацій передали до органів влади, 8 - до підрозділів поліції. Про це повідомляють у пресслужбі ОДА.

Відео дня

Патрульна поліція Хмельниччини:

Провели 72 перевірки маршрутних транспортних засобів, 28 разів - патрулювання прибудинкових територій, 41 раз проведено поверхневий огляд громадян та перевірку документів, 27 разів перевірили заклади з масовим перебуванням людей (кінотеатри, заклади громадського харчування, фітнес центри). Склали 13 постанов за порушення вимог щодо використання засобів індивідуального захисту.

Поліцейські Хмельницької області:
 
Поліцейські за добу склали 89 адмінпротоколів (всього 14 442 протоколи) за статтею 44-3 КУпАП (Порушення правил щодо карантину людей). Протягом минулої доби перевірили 57 транспортних засобів та 94 особи, які в них перебували. 

Рятувальники:

За добу здійснили 2 виїзди підрозділами для інформування населення за допомогою сигнально-гучномовних пристроїв щодо дотримання протиепідемічних заходів та необхідності вакцинації. 

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up