Комуністи святкують річницю Жовтневої революції
Розпочали ходу святкуючі від кінотеатру Шевченка, далі по вулиці Проскурівській до Дитячого світу, а звідти по вулиці Соборній піднялися до майдану Незалежності. Хода супроводжувалася радянськими мелодіями та закликами. Також під час маршу комуністи агітували до вступу у їхню партію. На головній площі області виступили лідери хмельницького обкому Комуністичної партії України та роздали партійні квитки.
Для безпеки ж колони хмельницькі міліціонери перекрили дороги, по якій прямувала хода, а також супроводжували її учасників.

Учасники ходи почали збиратися ще задовго до маршу

На марш вийшли в основному пенсіонери, але молодь також була






Для безпеки колони "даішники" перекривали дорогу




На майдані Незалежності виступили лідери хмельницького обкому Комуністичної партії України
Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.
-
AnonymousВсе сейчас хают и закидывают говном комунистов. Мол комуняки уроды, жизни от них не было тогда и нет сейчас...чё повылазили из своих нор..без вас обойдемся...и всё такое. Но при этом эти страдальцы и недовольные скромно молчат, если вспомноить что Хмельницкий строили те самые комунисты (парк с островом на Юж.Буге, микрорайоны, садики, больницы, дома, театры, библиотеки и т.д.) и процветать город стал не тогда когда появилась толкучка, а при комунизме и СССР. Далее копнем глубже.После ВОВ, эти же негодяи комунисты и подняли нашу ныне незалєжну неньку. При чем не только тупо строили новые дома, а еще умудрялись сохранить и отреставрировать исторические памятки сохраняя при этом иднивидуальность кажого города (представь себе бендеровец про Львов тоже не забыли). Не спорю, было при СССР и плохое тоже, но негатива не так уж много. Кто не верит, пускай обратит внимание на тот факт, что несмотря на "старания" правительства за все годы независимости Украина так и не смогла просрать все то, что нам осталось от СССР и комуняк. Можно еще долго перечислять что было сделано и за что этих ненавистных Вам комунистов стоит уважать. Не стану облегчать задачу ШКОЛОТЕ И другой ИЛИТЕ. Скажу только одно: УЧИ ИСТОРИЮ БЫДЛО! На будущее когда увидишь пенсионеров в апреле или на 1мая с красными флагами и комсомольской атрибутикой возле памятника Ленину- заткнись и прояви немного уважения к людям.
Anonymous reply Anonymousповністю підтримую!!!! -
AnonymousПропоную кожного Свободівця перевірити в лікаря-психолога. Про що мова. Їхня поведінка все більше схиляє до думки що кують параноідальну шезофренію P.S. Якби сьогоднішніх Свободівців перенести у 1917 рік, щоб це вони зробили революцію, то я впевнений що б народу побили набагато більше. Фаріон- ЧК. Михальчишин МВД. Но тоді в одного Леніна мозги переважають всю мозгівню Свободівської верхівки
Anonymous reply AnonymousІвасику, якщо ти не в курсі справ то я тобі розкажу, про це розкажуть і історичні факти. 1) Революція була проплачена Німеччиною. 2) Ленін спеціально по домовленості з Німеччиною зробив революцію, для того щоб вивести московію з першої світової війни!! Вчи рідну історію, а не промосковські газетки читай!! ПС. Я не з свободи)
Anonymous reply AnonymousА хто проплачує Свободу? Кому вигідно розколювати Україну.
Anonymous reply AnonymousА хто проплачує Свободу? Кому вигідно розколювати Україну.
Anonymous reply AnonymousА хто проплачує Свободу? Кому вигідно розколювати Україну.
Anonymous reply AnonymousА хто проплачує Свободу? Кому вигідно розколювати Україну.
Anonymous reply AnonymousаГа, а ревоюлція 1905 р. була проплачена Японією."стасік" не виказуй своє невігластво черговий раз. йди вчитись, знайомся з документами.
Anonymous reply AnonymousТак я, шановний, в навідміну від вас і вчу історію) Цікавлюся як інтернетом так і підручниками і книжками. А ось вам би порадив глибше вивчити історію свого народу, а не історію москальських покидьків.
Anonymous reply Anonymousвидно, чоловічок себе цілком усвідомив варшавським сміттям, бо така зневага до братнього народу спостерігалась у білополяків. а історію вчать не за інтернетом та інтерпритаціями підручниками, а за першоджерелами та описами подій очевидців. Та видно, саме першоджерелами стасіки ігнорують, їм комфортніше перебувати в полоні власних придуманих побрехеньок. -
AnonymousГнілуха. Точно гнілуха. Ше почекаємо, ше років так 10-20 і всі ці дідки будуть проповідувати святий "Камунізм" у дідька на куличках!)) А прапори червоні знімав, палив, палю і буду палити) Слава Незалежній Україні!
Anonymous reply Anonymousто ти виродок, а не українець. бик, що на червоне кидається. розвелося ж дурнів, певно природа після грандіозних звершень батьків і дідів у минулому вирішила відпочити на "стасіках"
Anonymous reply AnonymousТи ж чого на український то белькочиш, москалику? То природа не на "стасіках" а на совєтах відпочила! Комуністи обісралися в 1991 році. Не розумію навіщо відтворювати багно?
Anonymous reply AnonymousТи ж чого на український то белькочиш, москалику? То природа не на "стасіках" а на совєтах відпочила! Комуністи обісралися в 1991 році. Не розумію навіщо відтворювати багно?
Anonymous reply Anonymousнацику вчи історію, то по-перше, подяку комуністам, що навчили тебе і твоїх предків українською говорити, а не бути недоляшком, то по-друге, і по-третє, не твоїм курячим мізкам визначати, хто москалик, а хто маленьке хохлятко, на якій мові, кому говорити, то ти татові з мамою вказувать будеш, гниляк
Anonymous reply AnonymousЗвернення до холів, комуністичної породи:) Шкода не знав про захід, зашились гарно, так би прийшли та розказали б вам і за історію, і за предків, і за те, хто чим думає... Коли вже виздихаєте, виродки нації? І так обісрали все за ці всі роки, одні так і залишились в КПУ а інші і надалі обсираються, хто зараз при владі, хто посвідчення повикидав, а ось підтертись, ну ніхто не вміє )))))
Anonymous reply Anonymousпо усьому Інтернету оголошення та анонси висіли. Невже їх читати страшно було? Забоялись, маленькі хохлятка, комуністів?
Anonymous reply AnonymousСовєти дурні, горіти вам в пеклі, прихвости лєнінські. Поставити вас усіх раком і зобов'язати так до самої москалії плентатися! Та ось шкода, одні старі пєрдуни в "камуні" і лишилися. Та й не ті пєрдуни шо в совєтьські часи рота боялися відкрити, а ті криси кабінетні, які справжніх патріотів до стінки ставили!
Anonymous reply Anonymousвам пора в Скарженцы, голубчик. У вас явная клиническая параноя.
Anonymous reply AnonymousОсь такі уб..ки і були в комсюків. Так само би..ло повелазело з КОМБЕДОВ і кромсали людей
Anonymous reply AnonymousСовєти дурні, горіти вам в пеклі, прихвости лєнінські. Поставити вас усіх раком і зобов'язати так до самої москалії плентатися! Та ось шкода, одні старі пєрдуни в "камуні" і лишилися. Та й не ті пєрдуни шо в совєтьські часи рота боялися відкрити, а ті криси кабінетні, які справжніх патріотів до стінки ставили!
Anonymous reply Anonymousпо усьому Інтернету оголошення та анонси висіли. Невже їх читати страшно було? Забоялись, маленькі хохлятка, комуністів?
Anonymous reply Anonymousо, ще один сирун нації із організації западенських дебілоїдів озвався. Геть під польщу австрійський недоляшку. Забирай свої засрані кальсони і вйо, ти нам тут не потрібен
Anonymous reply AnonymousАбсолютна відсутність інтелекту!!! Ви навіть емоції свої культурно не можете висловити. Раджу вам повчитися толерантності і поповнити свій словниковий запас. Гидко стає від ваших коментарів. А ще щирим українцем себе називаєте.
Anonymous reply Anonymousдля вас я підібрав найкультурніші слова із притаманного вам словникового запасу "сволотівців". Але, певно, і їх ваш "інтелект" не подужав, видно я переоцінив ваші розумові здібності...
Anonymous reply Anonymousо, ще один сирун нації із організації западенських дебілоїдів озвався. Геть під польщу австрійський недоляшку. Забирай свої засрані кальсони і вйо, ти нам тут не потрібен
Anonymous reply Anonymousдааа)) дісно грандіозних звершеннь)) голодомор українського народу, знищення інтелигенції, тортури патріотів. Це були найграндіозніші звершення москальських катів!
Anonymous reply AnonymousНавчися грамотно писати українською і культурно висловлюватися! Ти навіть елементарної поваги до слова не маєш. Який з тебе націоналіст! -
Anonymousмайбутнім? яким майбутнім, якщо ваше сучасне гірше, ніж 20 років тому, і гірше воно на тритину ВВП. Про що мова, шановні? Де логіка? Де здатність до елементарного порівняння?
Anonymous reply AnonymousА ніхто і не порівнює. Просто рухати червоне минуле - це не зовсім розумно... Молодь не сприймає совєтчини...
Anonymous reply Anonymousйо, які знавці думок молоді :) кожного розпитали? всі згодні?
Anonymous reply AnonymousЦей напрямок підтримують в основному люди похилого віку, які добре розуміються на комунізмі, які пройшли через цей період. Напевно, їх можна зрозуміти, тому що в них ностальгія за тим часом, їм є, що зіставити. А молодь знає про це тільки з книжок і розповідей старших. Я вважаю, що не потрібно зачіпати цю тему, тому, що це минуле, а потрібно жити сьогоденням і перейматися проблемами, які є актуальними в наш час.
Anonymous reply AnonymousКак по мне, это правда глупо. Ну к чему эти празднования, какая революция? Еще точно б "Ленин жив" на заборах писали!
Anonymous reply AnonymousА ніхто і не порівнює. Просто рухати червоне минуле - це не зовсім розумно... Молодь не сприймає совєтчини...