Крафтовий ярмарок у Хмельницькому: що продають і за скільки (ФОТОРЕПОРТАЖ)

- У сквері Франка на повну вирує крафтовий ярмарок.
- Виручені кошти підуть для поранених бійців ЗСУ.
- Переглядайте фоторепортаж і шукайте себе.
Майже від самого ранку зі скверу Франка лунає музика, а в повітрі чутно аромат печеного м’ясця і овочів на грилі. Сюди безперервно сходяться хмельничани - з маленькими дітьми, парами і великими компаніями. Сьогодні, 12 серпня, тут вирує крафтовий ярмарок під назвою “Курс на незалежність”. Всі виручені гроші підуть на лікування й реабілітацію поранених воїнів. Дивіться, що цікавого відбувається в парку, а також що продають і за скільки.
Сувеніри, ляльки-мотанки, мед із різнотрав'я, овечі сири і корисні солодощі. Ятки зі своїм товаром розмістити виробники з різних куточків Хмельниччини, а також Вінницької, Тернопільської, Житомирської областей. Пригощають смаколиками всіх бажаючих.
Пані Марина розповідає, приїхала здалеку - із Мукачево, що на Закарпатті. Жінка продає корисні смаколики - пастилу. Вибір на будь-який смак: є з малини, смородини, вишні, чіпси з яблука та фріпси із кабачків і томатів.
- Пробували колись фріпси з помідорів? Скуштуйте! Дуже смачно, - запрошує пані Марина.
Пастила тут коштує від 60 до 200 гривень. Є невеличкі подарункові коробочки з різними видами за 100-150 гривень.
Біля іншого намету збирається натовп. Тут продають хліб і булочки. Продавчиня розповідає, приїхали із села Щасливе, що на Вінниччині.
Хліб пропонують за 20 гривень. Ріжки і булочки - від 13-15 гривень. Є також і мед з різнотрав’я. Можна придбати кілограм за 140 гривень.
Сувеніри тут можна придбати від 10 до 1000 гривень. Найдорожчий нам показують волонтери "Армія SOS". Це радянська каска, яка стилізована на сучасний лад. Картини пропонують придбати за донат.
Отож, що ще можна придбати на крафтовому ярмарку?
- Ягоди продають від 50 гривень. Є малина та ожина.
- Сири овечі - від 350 до 600 гривень. Є різноманітні - з шафраном, різними спеціями та способами виготовлення. Ольга Захарчук розповідає, що виробництво знаходиться неподалік Бакоти.
- Екоіграшки - від 150 гривень до 1600 за пару. Ляльки - 1500 гривень.
- Сезонні квіти - від 15 гривень за штучку. Є жоржини, гладіолуси.
- Патріотичні брошки - 300 гривень за штучку.
Більше переглядайте у фото нижче.
Окрім цього, в рамках ярмарку працює фуд-корт, фуд-маркет, є дитяча фотозона й різноманітні майстер-класи. Нагадаємо, що вхід безкоштовний. А участь у майстер-класах за донат.
Важливо, що всі виручені кошти призначені для лікування й реабілітації поранених воїнів. Також гроші збирають для 29-річного сапера Юрія Кучера. Військовий отримав мінно-вибухові травми, розміновуючи Херсонщину. Наразі у важкому стані він перебуває на лікуванні. Детальніше його історію читайте в окремому матеріалі.
Ярмарок працюватиме до 18:30. Після цього анонсують музичну програму за участі гуртів. Все дійство триватиме до 20:00.




















Довідка
Захід реалізується в межах Конкурсу грантів «Курс на Незалежність», організованого у партнерстві агропромхолдингом Astarta-Kyiv, Благодійним фондом «Повір у себе»; Урядом Німеччини - Федеральним міністерством економічної співпраці та розвитку (BMZ) та німецьким банком розвитку DEG; Хмельницькою міською радою, Агенцією регіонального розвитку Хмельницької області та управлінням економіки Хмельницької міської ради.
Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.
Дякуємо, що прочитали. Підтримайте автора та редакцію Всім.юа гривнею

Дякуємо за вашу підтримку!
Війна змінила багато всього, але не нашу мету — розповідати правду, яка важлива сьогодні, як ніколи.
Ваша допомога — це не просто фінансова підтримка. Це ваша довіра, яка дає нам сили. Завдяки вам ми створюємо якісні статті, запускаємо нові проєкти та досліджуємо важливі теми.
Ми залишаємося незалежними, щоб служити тільки вам — нашим читачам. Адже журналістика, яка працює для читачів, — це єдиний шлях до правди.
Кожен ваш донат — це крок до розвитку нашої редакції та збереження свободи слова. Дякуємо, що ви з нами! Разом ми робимо важливу справу для Хмельницького та України.
ЧитачЧитачів
Наталия Веселовская reply ЧитачЧитачів