Луценко не розуміє, чому начальник ГУ НП у Хмельницькій області досі не звільнений через "бензиновий" скандал

Луценко не розуміє, чому начальник ГУ НП у Хмельницькій області досі не звільнений через "бензиновий" скандал
  • "Саме на таких випадках, мені здається, ми маємо очищати поліцію", - заявив генеральний прокурор України Юрій Луценко, коментуючи корупційну схему хмельницьких поліцейських.
  • Генпрокурор заявив, що не розуміє, чому досі не "полетіли голови" керівництва ГУ НП в Хмельницькій області.

 

Генеральна прокуратура заявила про корупційну схему хмельницьких поліцейських ще на початку вересня. З'ясувалося, що в області крали пальне та кошти призначені для бійців АТО. У справі фігурує ім'я вже колишнього начальника управління матеріально-технічного забезпечення Володимира Гонтаря. Слідчі дії тривають. Тим часом Юрій Луценко, під час засідання парламентського Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності,  висловив своє невдоволення стосовно реакції керівницвта Нацполіції.   

- Зараз генеральна прокуратура провела перевірку, наприклад, в Хмельницькій області. Ми бачимо, що управління відповідального за матерільно-технічне забезпечення вкрав 1500 літрів пального, які виділялися для виїзду в АТО. Він же 10% брав "відкат" за харчування бійців АТО... І всі начальники райвідділів це підтвердили,  - заявив Юрій Луценко. 

Відео дня
v class="embed-responsive embed-responsive-16by9">

Генпрокурор вважає, що начальник управління Нацполіції у Хмельницькій області Микола Семенишин має піти з посади, бо не вгледів, що роблять його підлеглі. 

- Чому не відсторонені керівництво області від займаних посад? Саме на таких випадках, мені здається, ми маємо очищати поліцію спільно. Приймати рішення про відставку начальника з моральних причин, бо він не вконтролював своїх підлеглих, - сказав Луценко.  

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (1)
  • Анонім
    кто то бздякал что в хмельницком честная полиция   перо им всем в жоп. и на х .. гниды в погонах
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
18:18 Хмельниччина попрощалась із 19-річним волонтером, розробником дронів – Максимом Старостіним (ФОТО) photo_camera 17:47 18 тролейбусів йдуть на списання. Скільки їх всього у Хмельницькому? 17:03 Працівниці «газової служби» обікрали п’ять пенсіонерок з Хмельниччини. Їх затримали 16:08 Яку роботу пропонують та скільки платять. Гарячі вакансії у Хмельницькому Від читача 16:19 Триває Всесвітній тиждень серцевого ритму: АРИТМІЯ (відео) 15:36 ІІ Український форум - розвиток інтелектуального капіталу України в умовах війни (новини компаній) 15:29 У Хмельницькому обікрали кав'ярню. Судитимуть злодія 14:43 Град та шквали очікуються по області. Чого чекати хмельничанам 14:02 Відкриті вакансії у патрульну поліцію Хмельниччини. Які умови та зарплата 13:04 Хмельничани попрощались із добровольцем Павлом Матвеєвим photo_camera 12:01 Хмельничан кличуть до Університету третього віку: стартував набір photo_camera 11:38 На Хмельниччині збили крилату ракету та шість безпілотників 11:06 Конфлікт з ТЦК у Кам'янці: відкрили два кримінальних провадження 10:43 Хмельничани за кордоном: куди виїхали, як адаптуються, чи повернуться 09:24 Сусідній Тернопіль оговтується від обстрілу: що відомо про наслідки 08:42 Хмельниччина під ударом: в ОВА розповіли про наслідки нічної атаки 21:09 Грози і висока температура: прогноз на 6 червня для Хмельниччини 20:37 Попрощалися з п'ятьма загиблими військовими з Хмельниччини photo_camera 20:08 У Хмельницькому водій маршрутки порушив ПДР. Його оштрафували 19:11 На фронті загинув 19-річний розробник дронів із Хмельниччини
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up