Масштабне відпрацювання: хмельницькі поліцейські візьмуться за крадіїв

Масштабне відпрацювання: хмельницькі поліцейські візьмуться за крадіїв
  • Хмельниччина потерпає від крадіїв.
  • Такого висновку дійшов новий очільник Нацполіції в Хмельницькій області Анатолій Щадило.
  • Він аносував масштабне відпрацювання.

Найбільша проблема Хмельниччини - крадіжки. Такого висновку дійшов новий очільник Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області Анатолій Щадило. Він провів аналіз оперативної обстановки по області. Та показала, що в регіоні найчастіше скоюють крадіжки. 58,8% зі всіх кримінальних злочинів, які реєструє поліція Хмельницької області - це саме майнові злочини. Тобто частіше за все злодії посягають саме на майно громадян.

За даними очільника Хмельницької поліції, останнім часом найчастіше вчиняють крадіжки з приватних будинків у денний час. Роблять це коли господарі перебувають на роботі, а діти навчаються. Злодії проникають до помешкань шляхом віджиму пластикових вікон, підбору ключа або зламу серцевини замка.

  • В результаті ретельно аналізу ситуації я дійшов висновку, що найбільшою проблемою Хмельниччини є майнові злочини. Звичайно, ми спостерігаємо суттєве зниження їх кількості у порівнянні з минулими роками, але, все ж, на загальному фоні криміногенної обстановки в області різного роду крадіжок майна громадян все ще дуже багато,- зазначив Анатолій Щадило. 

Керівник поліції наголосив, що незабаром на Хмельниччині розпочнеться масштабне відпрацювання. Поліцейські будуть проводити профілактику крадіжок. Також їх вчитимуть ефективно і оперативно розкривати такі злочини. Анатолій Щадило додав, що основні зусилля оперативних служб поліції планує зосередити саме на цьому напрямку роботи.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.

Додайте Всім.юа до вибраних джерел у Google

Коментарі (1)
  • Тролль
    "...Керівник поліції наголосив, що НЕЗАБАРОМ на Хмельниччині розпочнеться масштабне відпрацювання." А що керівник буде робити до часу, коли настане це саме НЕЗАБАРОМ? В карти грати? Де лічильники з Озерної, ЗІН?
  • Тролль
    "...Керівник поліції наголосив, що НЕЗАБАРОМ на Хмельниччині розпочнеться масштабне відпрацювання."
    А що керівник буде робити до часу, коли настане це саме НЕЗАБАРОМ? В карти грати?
     Де лічильники з Озерної, ЗІН?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
18:38 На Хмельниччині чоловік намагався отримати аліменти з колишньої дружини. Що вирішив суд? 17:36 17,4 млн грн на дороги Хмельницького: хто отримав найбільші підряди 16:51 На водія, який порушив ПДР на проспекті Миру, склали протокол play_circle_filled 15:55 Завершився фотоконкурс «Мій дім — незалежна Україна»: переможці отримали свої дарунки Від читача 14:24 Поліцейські вручили підозри ще чотирьом членам злочинної організації, яка ошукала громадян Латвії на понад 5,5 мільйонів гривень 15:41 Закупівля неякісних дронів у Нетішині: обвинувачують мера Супрунюка 15:11 Учнів та педагогів стає менше: що відбувається з освітою на Хмельниччині 14:04 Де найдешевші овочі у Хмельницькому: порівняли ціни на ринках та в супермаркеті 13:33 На двох вулицях Хмельницького буде ускладнено рух транспорту 12:43 Депутата від «Слуги народу» з Хмельниччини судитимуть за незадекларовані 14 мільйонів 12:02 Виїзд за кордон - 15 000: мама і син організували схему на Хмельниччині 11:25 TWICE — коли гардероб не диктує правила (новини компаній) 11:13 В Красилові чоловік влаштував наркопритон 10:45 На Хмельниччині п’яний водій перекинувся на Honda 10:17 За пограбування пенсіонерки засудили двох хмельничан 10:00 Ціни на пальне у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 09:29 10 вулиць Хмельницького залишились без водопостачання (АДРЕСИ) 09:02 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 25 серпня (ІНФОГРАФІКА) 20:30 Погода у Хмельницькому: прогноз на тиждень
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up