Мати загиблого військового з Хмельниччини не дала «невістці» отримати посмертні виплати

- Мати полеглого захисника через суд довела, що дівчина її сина не має права на спадщину та виплати по смерті воїна.
На Хмельниччині мати загиблого військового через апеляційний суд довела, що дівчина її сина не має права на спадщину та виплати по смерті воїна.
Про це стало відомо з рішення суду, занесеного в Єдиний реєстр.
За даними справи, у грудні минулого року до суду звернулася жінка із заявою встановити факт проживання її з чоловіком-військовим, який загинув у Бахмуті. Запевнила суд, що хоча вони не були одруженими, проте з 2018 року і до його смерті разом жили, мали спільний бюджет, піклувалися один про одного та вели домашнє господарство. Тобто були у фактичних шлюбних відносинах. А отже, вона має право претендувати на спадщину.
Заявниця розповіла, що після смерті чоловіка відкрилася спадщина на авто «Шкода Октавіа», який вони купили за спільні кошти. Та, щоб мати змогу прийняти спадщину, їй потрібен факт «постійного проживання чоловіка та жінки без шлюбу понад п`ять років». Отже просила суд це затвердити.
Місцевий суд встановив цей факт.
Проте мати загиблого воїна оскаржила рішення до апеляційного суду: просила його скасувати.
За її словами, син та ця жінка познайомилися у селі на Хмельниччині у 2020 році й до лютого 2022 року були у вільних стосунках та не вели спільне господарство. В той час син, з 2017 року до 2022 року, проживав у Львові, адже навчався в Академії сухопутних військ імені Гетьмана Петра Сагайдачного. З лютого до вересня 22-го року він перебував у військовій частині. За її словами, молоді люди жили разом лише з вересня 22-го року і до загибелі сина, тобто кілька місяців, але аж ніяк не 5 років.
На думку матері, жінка умисно не залучила батьків до справи, адже розуміла, що вони її викриють. Розповіла, що та діє недоброчесно та хоче отримати виплати внаслідок загибелі воїна, заробити на трагедії сім`ї.
В апеляційному суді постановили, що дівчина військового дійсно не навела доказів проживання із загиблим не менше п`яти років. Також суд першої інстанції порушив порядок розгляду цієї справи. А відтак апеляційний суд скасував рішення місцевого суду, таким чином позбавив жінку права на спадщину.
Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.
-
ВадимДумав що таке тільки у русні а тут під носом такеK reply ВадимЦе не перший раз. Тут хоч за гроші сварилися, вже було, що поховати через сварки не могли. Дуже сумна ця тема.Тетяна reply ВадимВ мене знайомі від рідних онуків відмовилися, а тут невістка.
-
СергійКому біда,а кому заробіток....
-
Читач90За такі гроші могла б "невістка" і "свекруху" поховати.
-
Oksana OlishchukЯкий тут можна написати коментар… Біда, гризня.