Мешканець Шепетівщини переправляв за кордон ухилянтів під виглядом водіїв-волонтерів

Мешканець Шепетівщини переправляв за кордон ухилянтів під виглядом водіїв-волонтерів
Фото зі сторінки Хмельницької обласної прокуратури
 • Послуги чоловіка вартували 3 тисячі доларів.

Заробити на війні вирішив 39-річний мешканець Шепетівщини. Чоловік пропонував громадянам призовного віку допомогу у виїзді за кордон під виглядом водіїв-волонтерів.

За 3 000 доларів «ділок» на підставі фіктивних документів перетворював ухилянтів на волонтерів і перевізників гуманітарної допомоги, вносячи їхні дані до електронної системи «Шлях».

«За такою схемою чоловік збирався переправити через державний кордон громадянина призовного віку, який повертатися на територію України не планував, - зазначають в обласній прокуратурі. - У ході контролю за вчиненням злочину підозрюваного затримали правоохоронці при передачі частини коштів».

Наразі вирішують питання про обрання зловмиснику запобіжного заходу.

Слідчі дії у кримінальному провадженні тривають. Встановлюються інші причетні до вчинення злочину особи.

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (17)
 • Богдаша Прокопишина

  Тільки взнали ))хаха
 • Людмила Глущук

  Воювати воно не здатне, то хоч окопи може копати.
 • Оксана Вікторівна

  Не можу зрозуміти цих "ухилянтів"...
 • читач34

  Таких "ухилянтів" по країні тисячі! Візьміть ,навіть ,Київ- ведучі, так звані "шоумени", співаки- вільно себе почувають ще й хизуються відпочинками по карпатських готелях і вільним виїздом закордон. Їх чомусь,військомати не бачать?!  того ж Педана, бидлоПотапа,молодих здорових дядьків-ведучіх з 1+1 не бачать? А простого хлопа з села за шкірку і до військомату? Має бути справедливий розподіл , а не "я тут більше корисний-мене не беріть", а всі інші-то не дуже "корисні" і іх можно забирати...

keyboard_arrow_up