Ми зібрали найяскравіші кадри з фестивалю “Rock&Buh” (ФОТО+ВІДЕО)

Ми зібрали найяскравіші кадри з фестивалю “Rock&Buh” (ФОТО+ВІДЕО)
Гурт “Бабай”
  • Через зливу фестиваль розпочали на понад годину пізніше.

  • Та це не завадило провести його на повну. 

  • Ми зібрали для вас фото та відео з першого дня фестивалю.

Цьогоріч фестиваль “Rock&Buh” ювілейний. Перший провели у 2017 році, відтоді він став щорічним. Через карантинні обмеження, у 2020 році він  відбувся онлайн. Аби хмельничани змогли послухати гурти вживу, попри жовту зону карантину, організатори вирішили зробити фестиваль на території аеропорту. Там зайняти місце можна лише на своїй (попередньо зареєстрованій) автівці. Це для того, аби зменшити кількість відвідувачів і аби вони дотримувались дистанції. Всього виділили 600 місць. Вчора більшість була заповнена, але вільні паркувальні місця все ж були. Ймоірно, на це вплинула погода.

Перший виступ мав розпочатись о 19.00 годині. Через те, що з 16 по 17 годину йшов сильний дощ і сцену заливало, репетицію гуртів та налаштування інструментів провели пізніше. Відповідно, відкрили фестиваль о 20.25. 

Та ні дощ, ні сильний вітер не завадили “відірватись” на рок-фестивалі. Зігрівались гарячими напоями, алкоголем і танцями. Всього заїхали на та територію аеропорту близько пів тисячі машин. Людей було в кілька разів більше. 

Аби купити щось попоїсти чи випити, треба було вистояти чергу до 20 хвилин. Найбільше купували гаряче - хот-доги, страви на грилі та чаї. Не пощастило з погодою продавцям лимонаду. 

На фестивалі були і рокери одягнені в готичному стилі, і сім’ї з маленькими дітьми. Тобто, ні вікових, ні інших обмежень не було. Основна умова - заїхати на автівці.

Стали популярними об’єктами для фото - літаки “АН”, які стояли по-обидві сторони від сцени. Вони і доповнювали атмосферу фестивалю, який вперше відбувся на території аеропорту. 

Ведучі заходу постійно наголошувати про те, аби слухали музику та танцювали біля своїх автівок. Проте, частина людей відпочивала таки під сценою, аби бачити свої улюблені гурти ближче.

У п’ятницю виступили: 

“Бабай”

“Vinok”

“Тартак”

“Karna”

“Скрябін”

У суботу виступатимуть:

“SilverTown”

“Harmata”

“Мотор’ролла”

“Kozak System”

“Бумбокс”

Гурт "Бабай"
Приїхали на фест і на ретро-автомобілях
Транслювали фест і на двох моніторах
Гурт "Тартак"

 

Додайте Всім.юа до вибраних джерел у Google

Коментарі (1)
  • ЧитачЧитачів
    Дідок москвичем аж з Вінницької області на Тартак приїхав.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
20:13 У трьох громадах Хмельниччини попрощаються з воїнами: Миколою Коханюком, Валерієм Латюком та Віктором Мищуком 19:19 У помешканні жителя Кам'янця знайшли зброю та шість сотень набоїв 18:51 В ДТП на Бандери постраждав 33-річний мотоцикліст 18:08 У Хмельницькому нетверезий чоловік влаштував дебош на автовокзалі Від читача 10:43 До уваги зацікавлених осіб 17:27 У Хмельницькому судитимуть експравоохоронця, який продавав автомати та боєприпаси 16:42 На Південному Бузі браконьєр наловив риби на 266 тис грн збитків 16:01 На Хмельниччині серед ночі розшукали хлопця, який не повернувся додому 15:22 На Хмельниччині пʼяний чоловік вдарив юнака пляшкою по голові 14:44 Після понад 4 років полону на Хмельниччину повернувся Ярослав Радзімірський 14:04 На Хмельниччині судитимуть жінку, яка викрала з картки знайомого 400 тис грн 13:23 На Хмельниччині викрили схему переправлення чоловіків до Молдови 12:42 Перевірили воду на пляжах: у Південному Бузі виявили відхилення 12:03 У центрі Хмельницького підлітки на електросамокаті потрапили під авто 11:29 У Хмельницькому районі п’яний водій прокатав дівчину на капоті. Вона у лікарні 11:01 У Гречанах загорівся дах житлового будинку photo_camera 10:12 У центрі Хмельницького перекриють рух транспорту 10:00 Ціни на пальне у Хмельницькому (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 09:10 У Кам’янці загубилась дитина. Поліцейські шукають батьків (ОНОВЛЕНО) 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 17 липня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up