На Гречанах на жінку впало дерево. Її забрали до лікарні (ФОТО)

На Гречанах на жінку впало дерево. Її забрали до лікарні (ФОТО)
Тут і далі фото зі спільноти Хмельницький Live

Постраждала отримала травму голови.

Пригода трапилась зранку, 1 серпня. У мікрорайоні Гречани відкололась гілка з дерева та впала на жінку, що проходила повз зі своїми колегами. Про це повідомили хмельничани в соцмережах.

— Біля зупинки Ніва (зупинка "Насолода" — авт) зламалось дерево й впало на жінку. Вона отримала відкриту травму голови й доставлена до лікарні, — повідомив очевидець в спільноті Хмельницький Live.

На асфальті пляма крові, повсюди друзки дерева та листя. Ліворуч на траві гілляка без листків. 

На місце пригоди рушили поліцейські та медики. За ними прибули й комунальники підприємства по зеленому будівництву і благоустрою міста. 

Бригада медиків  шпиталізувала постраждалу до міської лікарні, розповіли vsim.ua в управлінні патрульної поліції. Більше інформації про жінку обіцяють уточнити згодом. Наразі на місці події працюють слідчі. 

Тим часом, комунальники вже зайнялися деревом. Головний інженер підприємства Вадим Мороз пояснив, що вишня, а це саме вона, не була старою, має близько 3 метрів у висоту. Напередодні, уточняє, в тому районі комунальники перевірили всі насадження. 

Вадим Мороз припускає, що гілка могла відколотися через погодні умови. Після дощів дерево могло набрати вологи, тому гілка не витримала ваги і впала на асфальт. 

Тим часом в коментарях хмельничани звинувачують в інциденті владу та скаржаться на велику кількість сухих дерев по місту. Називають навіть конкретні адреси:

 

Згадують і про випадок в 2000-х, коли верба біля "Дитячого світу" затріщала та впала на молодого хлопця. Він загинув. 

Слідкуйте за оновленнями на vsim.ua.

Нагадаємо, на Хмельниччині знову оголосили штормове попередження. Прогнозують грози, град та шквали вітру. 

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.

Коментарі (6)
  • Надежда Винярская

    2 роки тому , приблизно на цьому місці .,впало дерево і обірвало провід , який впав на мого сина!

    Надежда Винярская reply Надежда Винярская

    Благо, що то був чи радіо чи інтернет!
  • Vitaliy Beldiy

    Скоро на Майборського 13 таке може відбутись. Де тополі аварійні стоять біля воєнторгу, звернень було дуже багато
  • PutnickFree

    бреше як дише...

    "не була старою, має близько 3 метрів у висоту. Напередодні, уточняє, в тому районі комунальники перевірили всі насадження"

    так вишня 2 000 років і не живе,

    3 метри, ага, а жінка гном, якщо гілка на голову впала,

    напередодні було здорове зелене дерево, а тут раптом всохло....

    Скільки можна таке знущання терпіти? Здорові дерева твердих порід на дрова вирізають, а до сухих "нетоварних" нікому діла немає!!!

    Гнати того Мороза в шию треба!
  • Vladimir T

    Та, що ви таке кажете...старі дерева так вони ж вчора були всі здорові і цілком придатні, нічого не свідчило про якийсь там надломок чи ще якийсь НВ. ) Ну, а якщо по совісні то за станом дерев...і міста потрібно слідкувати. Звісно краще зробити відмітку, що все перевірено, але на справді потрібно раз якісно привести стовбур, крону до ладу і на пару років можна зайнятись іншими справами. Але в нас краще зрізати здорове дерево)

15:19 Тривожні кнопки у Хмельницькому та області: де є і як працюють (КАРТА) 14:50 Центр психологічної підтримки «Разом з тобою» відкрили у Хмельницькому 14:23 Залізничний переїзд у Гречанах перекриють на три дні 13:30 У Хмельницькому травмувалася пасажирка маршрутки: деталі Від читача 09:33 Хмельницькі нацгвардійці відзначили 30-ту річницю з дня створення військової частини 12:29 На трасі у Хмельницькому районі зіткнулись сім автомобілів photo_camera 11:05 Хмельницька обласна служба зайнятості буде мати 3 філії: деталі 10:04 Через дзвінок з “банку” кам’янчанин втратив 15 тисяч: як працює схема 09:57 “Вірю, що знову повернуся в рідний Херсон”. У Хмельницький прибув евакуаційний потяг (ФОТО) photo_camera 09:31 Сили ППО знищили 16 із 21 запущених росіянами дронів 08:44 22 березня у Хмельницькому районі можуть лунати постріли 02:39 У Хмельницькому пролунав вибух (ОНОВЛЕНО) 21:57 З’єднуватимуть села: в Ізяславській громаді відновили два пішохідних містки 21:33 Зеленський посмертно присвоїв звання Героя України льотчику зі Старокостянтинова 20:37 На війні загинули четверо воїнів з Хмельниччини 19:30 Зеленський подякував спецпризначенцям з Хмельниччини за філігранне знищення ворога 18:04 Де у Хмельницькому вигідніше купити овочі та фрукти (ІНФОГРАФІКА) 17:40 Громади Хмельниччини отримали 25 генераторів для «Пунктів незламності» 17:24 У Хмельницькому дерева рятують від рослини-напівпаразита 16:57 У Хмельницькому районі діяла підпільна нарколабораторія: деталі
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up