На Хмельниччині із замету витягнули авто із жінкою, яка їхала народжувати

На Хмельниччині із замету витягнули авто із жінкою, яка їхала народжувати

Легкових із вагітною застряг по дорозі до пологового відділення Старокостянтинівської лікарні.

Негода на Хмельниччині продовжує створювати проблеми. Сьогодні, 8 січня, через снігопад та сильний вітер на дорогах області застрягає чимало автомобілів. Не змогла проїхати і «Toфота Корола», яка їхала до Старокостянтинова. Вагітна жінка їхала у пологове відділення місцевої лікарні. Витягти автомобіль із снігу вдалося лише за допомогою рятувальників.

Сталося це біля села Кременчуки. Уже повертаючись назад, рятувальники помітили «швидку», яка їхала до хворої півторарічної дитини. Автомобілю медиків теж допомогли виїхати і добратися до місця. Про це повідомляє прес-служба ДСНС в Хмельницькій області.

Додайте Всім.юа до вибраних джерел у Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
18:01 Прогноз погоди на неділю, 26 липня, на Хмельниччині 17:16 На щиті 5 воїнів з Хмельниччини: Олександр Богач, Віталій Скидан, В’ячеслав Пшеничний, Микола Тимчук, Владислав Цирт 16:37 У Хмельницькій обласній лікарні аудитори виявили порушень на 2,8 млн гривень 16:03 На Хмельниччині оголосили штормове попередження: очікується гроза Від читача 14:41 Протидія порушенням митних правил: результати роботи Хмельницької митниці за перше півріччя 2026 року 15:05 У Хмельницькому відзначили 13 військових-нацгвардійців (ФОТО) 14:02 Хотів купити авто: 23-річний житель Хмельниччини став жертвою шахраїв 12:48 У Хмельницькому на роботу потрібні інспектори з паркування: деталі 11:34 У Кам’янці вночі загорівся сміттєвий полігон: просять закрити вікна 10:44 Скільки коштує та що включає ремонт дороги біля «Либідь Плази» 09:30 Погоня у Хмельницькому: водій BMW під наркотиками тікав від поліції
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up