На Хмельниччині проживає 400 переселенців з Криму

На Хмельниччині проживає 400 переселенців з Криму
Переважна більшість вимушених переселенців приїхали з Сімферополя, Ялти, Євпаторії та Севастополя. Наразі у Хмельницькій області проживає 221 сім’я, серед яких 59 осіб - військовослужбовці та члени їх сімей.

Вже отримали прихисток майже 404  мешканця Криму, серед яких  один студент, 68 школярів та 8 дошкільнят.

За інформацією Державної міграційної служби у Хмельницькій області, впродовж березня-квітня переселенцям оформлено та видано 4 паспорти громадянина України взамін втраченого та 1 паспорт в зв’язку з досягненням 16-річного віку.

Вимушених переселенців зареєстрували за місцем їх проживання на території  Хмельницької області. Так, з реєстраційного обліку в Криму знято 7 осіб, нове місце проживання зареєстрували 25, місце тимчасового – 68 переселенців.  Закордонний паспорт оформили 14 прибулих з Криму. 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (8)
  • Anonymous
    400 пересенців - це тільки початок
  • Anonymous
    А ти шо зі львова шо незнаєш російскої, кожен православний розуміє російску. А уніати хай там в свому довбаному львові шовінізм розводять, це ви уніатська бидлота стільки проблем для людей створили. ХЕРОЯМ СЬЛЯВА!
  • Anonymous
    Это вы имеете ввиду крымских татар! Других коренных крымчан нет. У кого в Крыму ни спросишь где ваша бабушка жила, ни один не ответил в Крыму, либо в Украине, либо в России.
  • Anonymous
    Затвердити нову воєнну доктрину, яка відповідає сучасним військовим загрозам та дозволить дати гідну відсіч військовій агресії проти України Тимошенко
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
18:05 Водій BMW дрифтував у центрі Хмельницького: його розшукали поліцейські (ВІДЕО) 17:29 Чому хмельничани скаржаться на «Домком» і що кажуть у компанії 16:46 За народження дитини виплачуватимуть 50 000 грн — президент підписав закон 16:01 Хмельницька АЕС запрошує на роботу: актуальні вакансії (СПИСОК) Від читача 11:07 До уваги перевізників, які здійснюють міжнародні перевезення товарів на умовах Митної конвенції про міжнародне перевезення вантажів із застосуванням книжки МДП 1975 року 15:19 Укртелеком серед лідерів у розвитку енергонезалежного інтернету в Україні (новини компаній) 15:15 Госпіталізували хмельничанина: біля Голоскова зіткнулись автівки 14:30 У Хмельницькому оштрафували водія маршрутки №29А (ВІДЕО) 13:54 У Хмельницькому прогнозують мокрий сніг 13:13 Волонтери звинуватили чиновницю Хмельницької ОВА у неповазі та приниженні 12:48 Які зарплати у медзакладах Хмельницького (ІНФОГРАФІКА) 12:09 Відновили зупинку на Зарічанській, яку торік розтрощив п’яний на BMW 11:29 Двоє молодиків побили дітей у центрі Хмельницького. Справу передали до суду 10:57 Передавав ворогу дані про Хмельницьку АЕС: СБУ затримала агента фсб 10:13 Загинув водій: деталі смертельної ДТП на Хмельниччині 09:30 У Хмельницькому вводять платне паркування на Соборній і Грушевського 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 14 листопада (ІНФОГРАФІКА) 21:01 Графік відключень світла на 14 листопада у Хмельницькому та області (ОНОВЛЕНО) 21:00 Погода зміниться. Прогноз на 14 листопада для Хмельниччини 20:16 Вбив і спалив тіло: деталі справи військового з Хмельниччини і вирок
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up