Лілія КОВАЛЬЧУК
Лілія КОВАЛЬЧУК - Всі Статті (51)

Трудовий колектив закладу попередили, що з червня знову скоротять штат. На цей раз через призупинення демонстрації кінофільмів. Це пов’язано з тим, що дистриб’юторські компанії Україні більше не надають «чкальніку» фільмокопій на плівці, глядачів щороку меншає, а саму будівлю закладу потрібно «підмарафетити».

На адміністративний кордон материкової України поїхали курсанти другого та третього курсів Національної академія Державної прикордонної служби України імені Б. Хмельницького. Хлопці мають замінити курсантів четвертого курсу, які більше місяця знаходилися на пунктах контролю.

Переважна більшість вимушених переселенців приїхали з Сімферополя, Ялти, Євпаторії та Севастополя. Наразі у Хмельницькій області проживає 221 сім’я, серед яких 59 осіб - військовослужбовці та члени їх сімей.

Хмельницькі активісти облаштували перший блокпост на Давидковецькому перехресті. Представники Автомайдану, Самооборони та працівники ДАІ чергуватимуть цілодобово.

Моряки корвету «Хмельницький» розійшлися по різних портах. Десять хлопців перейшли на бік Росії, інші – залишаються служити українському народу. Командир корабля Юрій Рудковський знаходиться в Одесі та переправляє розблоковані судна в український порт.

Хмельницькі лідери громадських організацій об’єдналися, щоб разом створити штаб Руху Опору. У нову організацію запрошують добровольців, які боронитимуть східні кордони України, Хмельницьку область, населені пункти.

Хмельницький приймає переселенців з окупованого Криму. Перша родина, яка оселилася у нашому місті, – батьки активістки столичного «Автомайдану» Олександри Рязанцевої, яку кілька днів протримали у полоні невідомі у військовій формі в Криму

Хмельницький Автомайдан організував автопробіг для вшанування загиблих активістів у Києві та хмельничан, яких розстріляли під стінами СБУ.

На корветі «Хмельницький», що стоїть поблизу Севастополя, підняли російський прапор. Проте жоден з 47 членів екіпажу не перейшов на бік окупанта. Чому судно здали без бою і як моряки бояться повертатися додому розповів командир корвету

Хмельничани охоче вербуються до лав новоствореної Національної гвардії. Набір відбувається на службу за контрактом та в резерв у підрозділи структури. У Хмельницькому – це військова частина 3053, що по вулиці Будівельників, 25.

keyboard_arrow_up