На Хмельниччині військові уже отримали понад 20 тисяч гектарів землі

На Хмельниччині військові уже отримали понад 20 тисяч гектарів землі
Фото ілюстративне
  • Учасники ООС (АТО) можуть отримати земельні наділи. В області подали уже понад 30 тисяч відповідних заяв.

За законом, учасники ООС (АТО) та члени родин загиблих воїнів мають право на отримання земельної ділянки. Як повідомили у Головному управлінні Держгеокадастру у Хмельницькій області, наразі до них уже звернулось 30 484 військовослужбовців з відповідними заявами. 19 794 військових уже отримали дозвіл на розробку землевпорядної документації на землі загальною площею 31 100,34 гектарів.

Як уточняють у відомстві, наразі вже прийнято 12 491 рішення щодо затвердження проєктів землеустрою. Військові отримали у власність земельних ділянок загальною площею 20 388 гектарів. З них 10 449 ділянок – для ведення особистого селянського господарства, 2042 ділянки  – для ведення садівництва.

 

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Хмельницького за сьогодні
21:21 Графік погодинних відключень світла у Хмельницькому та області на 28 січня 21:01 Синоптики повідомили про ускладнення погоди на Хмельниччині 28 січня 20:30 Із трьома воїнами попрощаються на Хмельниччині: Ігорем Вдовиченком, Денисом Цісарем, Олександром Яковишиним 20:02 Планові відключення світла у Хмельницькому на 28 січня Від читача 08:53 21 678 ультразвукових досліджень проведено у КНП "ХОССЦ" протягом 2025 року 19:31 Біля Ярмолинців зіткнулися легковик і вантажівка: є двоє травмованих 19:29 Скільки часу хмельничани без світла? Проаналізували графіки за три місяці 18:10 Розбіжності на 2,8 млн грн: розповідаємо про декларацію депутата з Хмельниччини 17:17 Загинули військові з Хмельниччини: Олександр Кундрик, Володимир Тимчишин, Анатолій Хмелюк 16:24 На Хмельниччині досі діють аварійні відключення: без електрики 130 населених пунктів 15:33 На Хмельниччині попрощались із 21-річним Героєм Вадимом Чорним 15:06 Медсестра приватної клініки у Хмельницькому підробляла діагнози дітям: деталі 14:04 На Хмельниччині затримали лікаря, який торгував довідками для «ухилянтів» 13:13 Із Хмельниччини видворили 14 громадян росії 12:30 Відлига підтопила два мости у Кам’янці-Подільському 11:44 Продала пай хворого пенсіонера: на Хмельниччині жінці оголосили підозру 11:01 «Вони пропонували гроші за мого хлопчика»: мама 17-річного Дмитра, якого збив п’яний на «BMW» play_circle_filled photo_camera 10:12 Чому дороги у Хмельницькому латають взимку? Пояснення комунальників 09:30 На Хмельниччині — масштабні аварійні відключення світла через негоду 09:00 Курс валют у Хмельницькому на сьогодні, 27 січня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому Ваші відгуки про послуги у Хмельницькому
keyboard_arrow_up