На Хмельниччині військовий після реабілітації склав іспити в автошколі для людей з інвалідністю

На Хмельниччині військовий після реабілітації склав іспити в автошколі для людей з інвалідністю
Фото: Сервісні центри МВС в Хмельницькій області
  • Боєць, який втратив кінцівку, успішно склав іспити з водіння та отримав «права».

На Хмельниччині в «Автошколі для людей з інвалідністю» склав іспити особливий випускник. Отримав омріяне посвідчення водія військовослужбовець, який внаслідок бою втратив кінцівку. Про це повідомили в пресслужбі сервісного центру Міністерства Внутрішніх справ в області.

Як тут розповіли, в «Автошколу для осіб з інвалідністю», яка діє у Кам’янці–Подільському, звернувся військовослужбовець гірсько–штурмового батальйону Яромир Сливка для складання практичної частини іспиту. У відомстві поділились історією оборонця. За їхніми словами, 25-річний захисник підписав контракт у березні минулого року. Під час боїв на Донеччині він отримав втратив нижню кінцівку. Хлопець пройшов довгий шлях: операції, лікування, протезування. Та, попри все, Яромир вирішив опанувати автомобіль. У квітні він склав теоретичний іспит, а тепер — практичний.

У сервісному центрі кажуть, така інклюзивна автошкола функціонує на базі Харківського національного університету внутрішніх справ, який через бойові дії передислокувався до Кам’янця-Подільського. Тепер університет готує осіб з інвалідністю до керування транспортом.  В навчальному закладі розробили спеціальну навчальну програму для осіб з інвалідністю, облаштували інклюзивні приміщення та ввели можливість індивідуального навчання за зручним графіком, аби керування автомобілем стало однаково доступним для всіх мешканців.

Відео дня

Читайте також: Реабілітація на Бакоті для військових: катають на САПах і відправляють в походи

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up