На Кам’янеччині відкриють хоспіс

На Кам’янеччині відкриють хоспіс
Фото - ілюстративне, з відкритих джерел
  • Хоспіс планують відкрити в колишньому панському будинку.

На Кам’янеччині планують створити хоспіс. Відповідне рішення ухвалили на сесії Кам’янець-Подільської міської ради.

Відкрити медико-соціальний заклад планують у будівлі колишнього панського маєтку, що в Рихті. Раніше там діяла медична амбулаторія.

«Попереду – розробка проєктно-кошторисної документації, реконструкція приміщення і робота для залучення підтримки міжнародних донорів», - зазначають у мерії.

Відео дня
ДОВІДКА.
Хоспіс - медичний заклад, в якому перебувають пацієнти на термінальних (прикінцевих) стадіях перебігу тяжких хвороб.
Основна мета перебування у хоспісі — полегшити останні дні життя пацієнтів, фізичні та моральні страждання пацієнтів та членів їхніх родин.
Слово «хоспіс» походить від латинського слова «Hospitium», що означає гостьовий будинок. Спочатку цей термін використовувався для позначення місця укриття для втомлених і хворих мандрівників, які повертаються з релігійних паломництв.
Колись при монастирях будували такі будинки для хворих пілігримів, які подорожували до Святої землі. У четвертому столітті добросердна римська пані Фабіона дозволила приходити до її обійстя всім нужденним і хворим, які потребували допомоги.
Зараз же хоспіс - це установа, яка пропонує медичну і побутову допомогу для збереження або поліпшення якості життя людей, чия хвороба або стан навряд чи буде вилікувано.

Нагадаємо, що торік у січні в будівлі колишнього протитуберкульозного диспансеру, що в Хмельницькому на вулиці Житецького, 22, на базі міської лікарні відкрили відділення паліативної та хоспісної допомоги.

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі (1)
  • Новини Хмельницького на vsim.ua

    ❗️Оперативно слідкуйте за новинами у нашому Telegram-каналі - https://t.me/vsimnews

keyboard_arrow_up