На Кам'янецькій п'яна водійка надула 2,32 проміле алкоголю

- "Hyundai Santa Fe" зупинили за порушення ПДР.
- У жінки помітили ознаки сп'яніння.
У Хмельницькому патрульні зупинили автомобіль Hyundai Santa Fe за порушення ПДР. Сталося це на вулиці Кам'янецькій. За кермом була 30-річна жінка. Під час спілкування з водійкою патрульні виявили у неї явні ознаки алкогольного сп'яніння.
Інспектори запропонували жінці пройти огляд на стан алкогольного сп'яніння на місці події за допомогою приладу Драгер. Результат — 2,32 проміле, що понад 11 разів перевищує допустиму норму. Про це повідомляють в патрульній поліції Хмельницької області.
На кермувальницю патрульні склали наступні адміністративні матеріали:
- протокол за ч. 1 ст. 130 (Керування транспортними засобами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції) КУпАП;
- постанову за ч. 2 ст. 122 (Розташування транспортних засобів на проїзній частині) КУпАП.
Читайте також: Водію тролейбуса, який в’їхав у натовп людей на Шевченка, дали 5 років
Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.
-
Błażijewskyj OlehКонфіскація авто,і позбавлення права керування транспортними засобами, мінімум років 10.
-
Сергій ШобутинськийНе туди дула, а так би поїхала додому007 reply Сергій ШобутинськийНе тому дула по ходу
-
Юрій ГудокСосулька така)))
-
Чуш МалийОт малолетки вже бухають. ЖестьEugen Bay reply Чуш МалийЧуш Малий ми не пєм, то хтось мусить