На майдані хмельничани знову планують відтворити “живий” тризуб

На майдані хмельничани знову планують відтворити “живий” тризуб
Такий тризуб хмельничани створили у 2016 році
  • Збір учасників планується о 17:00 24 серпня
  • Це буде вже третя акція до Дня Незалежності, яку проводять у Хмельницькому.
  • Минулого року у флешмобі взяли участь більше двох тисяч хмельничан.

У Хмельницькому знову планують відтворити “вишиваний” тризуб. Усіх в етнічному вбрані запрошуюють  о 17 годині на майдан Незалежності, де відбудеться патріотичний флешмоб. Після чого хмельничани пройдуть центральними вулицями міста у вишитих сорочках. Закінчиться парад вишиванок біля  кінотеатру імені Шевченка.

На майдані хмельничани знову планують відтворити “живий” тризуб, фото №1 на сайті vsim.ua

Сьогодні, 23 серпня, на майдані вже намалювали трафарет тризубу. Завтра на контури цього малюнку мають вишикуватися люди.

Нагадаємо, що висота “живого” гербу минулого року склала 50 метрів, а ширина 32 метри. Також з людей склали “Слава Україні”.

Завтра хмельничан очікують  концерти, майстер- класи, виставки на різних локація міста.

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up