На півночі Хмельниччини зацвіла рідкісна орхідея (ФОТО)

На півночі Хмельниччини зацвіла рідкісна орхідея (ФОТО)
Фото: Національний природний парк "Мале Полісся"
  • Унікальну білу орхідею знайшли в природному парку «Мале Полісся».

Хмельниччині співробітники Національного природного парку «Мале Полісся» помітили рідкісний в Україні вид орхідеї. Така квітка є червонокнижною, вона відома своїм приємним ароматом і витонченим виглядом. Мова йде про любку дволисту.

Про це повідомили в пресслужбі Нацпарку.

Як розповіли в НПП "Мале Полісся",  любка дволиста — це унікальна багаторічна орхідея, яка відрізняється серед інших своїм ароматом і виглядом. Вона має два великі листки біля основи і квітне білими або зеленкуватими квітками, які збираються в колосоподібне суцвіття.

Відео дня

«Її ніжні білі квіти розпускаються, даруючи всім відвідувачам парку незабутні враження та радість від споглядання природи», – кажуть у відомстві.

Тут також наголошують, що любка дволиста занесена до Червоної книги України. А це означає, що вона потребує захисту і дбайливого ставлення.

«Зберігаючи її природне середовище, ми допомагаємо зберегти цю красу для майбутніх поколінь», в – зауважують в Нацпарку.

І додають, що наразі ця рідкісна орхідея почала квітнути в інших лісах та заповідниках України, а це свідчить про успіхи у збереженні та охороні природної спадщини.

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Хмельницького у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up